» Wycieczki do Włoch 
- Senior Travel Włochy
- Skarby Italii
- Włochy - Roma Tour
- Włochy - Toscana Tour
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Na kraniec włoskiego obcasa
- Włochy - Alpejskie jeziora
- Włochy - Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Karnawał w Wenecji
- Włochy, Francja - Liguria i Lazurowe wybrzeże
- Wycieczka do Włoch z Mediolanem i Cinque Terre
- Rodzina na wakacjach - Włochy z parkami rozrywki
- Wycieczka do Włoch - Padwa, Bolonia, Wenecja
- Magia Toskanii
- Liguria i Lazurowe Wybrzeże
- Przepiękne Włochy Północne
- Wycieczka do Włoch - Rzym
- Wycieczka do Rzymu samolotem - wylot z Krakowa
- Wycieczka do Włoch - Neapol, Capri, Pompeje
- Śladami Ojca Pio
- Włochy - Venezia Tour
- Włochy - Viva Italia
- Rzym 7 dni
- Piękna Liguria Bogata Lombardia
- Panorama Włoch
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
- Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski styl
- Północne Włochy i Lazurowe Wybrzeże
- Sylwester w Rzymie
- Jeziora Alpejskie
- Odlotowy Rzym 5 dni z Krakowa
- Odlotowy Mediolan z Katowic i Krakowa
- Odlotowe Bari i bajkowe okolice
- Odlotowy Neapol i Capri
- Skarby Italii z wypoczynkiem w Apulii
- Włochy - Skarby Italii
- Zapach Toskanii
- Włoskie marzenia - Rzym i Toskania
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Pielgrzymki 
- Lotnicza pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka: Włochy Klasyczne
- Pielgrzymka na Sycylię
- Pielgrzymka do Włoch południowych śladami św. Maksymiliana Kolbe
- Pielgrzymka do Rzymu i Toskanii - 2 programy
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. O. Pio z Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia,
- Rzym 5 dni samolotem
- RZYM autokarem i samolotem
- Pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. o. Pio i o. Dolindo
» Weekend majowy 2021 

 
 » Wycieczki do Włoch  » Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski styl

Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski stylTerminy:
17.10.2020 - 23.10.2020 r.
07.11.2020 - 13.11.2020 r.
17.03.2021 - 23.03.2021 r.
14.04.2021 - 20.04.2021 r.
30.04.2021 - 06.05.2021 r.
12.05.2021 - 18.05.2021 r.
03.06.2021 - 09.06.2021 r.
23.06.2021 - 29.06.2021 r.   
21.07.2021 - 27.07.2021 r.   
18.08.2021 - 24.08.2021 r.   
15.09.2021 - 21.09.2021 r.   
06.10.2021 - 12.10.2021 r.
Cena promocyjna do wyczerpania: 1 800 PLN

POLSKA - RHEINFALL - ZURYCH - CZERWONY POCIĄG - SANKT MORITZ - TIRANO - MEDIOLAN - BOLONIA - FERRARA - PADWA - WIEDEŃ

Dzień 1 - wyjazd z Polski w godzinach wczesnoporannych, przejazd przez Niemcy i Szwajcarię wieczorem przyjazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w Szwajcarii.

Dzień 2 - po śniadaniu przejazd na Rheinfall (wodospady Renu) – największego wodospadu w Europie, przepięknie położonego pośród dwóch majestatycznych zamków Laufen i Woth. "Mała Niagara" usytuowana jest w pobliżu miejscowości Szafuza, szerokość jego kaskady sięga ponad 150 metrów, a woda spada w dół z wysokości 150 metrów. W ciągu sekundu przepływa tu niemalże 700 tysięcy litrów wody. W okolicy jest też parę punktów widokowych, jeden z nich położony jest tuż nad przełomem na skale, która zdaje się zanikać na tle kłębiącej się przy spadku wody. Następnie przejazd na zwiedzanie Zurychu, metropolii licznych atrakcji, położonej nad wodą, z widokiem na ośnieżone alpejskie szczyty na horyzoncie. Przespacerujemy się dawnym rowem obronnym, który przed ponad 150 laty zmienił się w jedną z najsłynniejszych ulic handlowych na świecie, Bahnhofstrasse.. W programie m.in: Fraumunster, Grossmunster, Buerkliplatz, Bellevue Square, Na zwiedzających czeka w Zurichu ponad 50 muzeów, z których 14 prezentuje dzieła sztuki. W czasie wolnym będziecie mieli Państwo wybrać się do wybranych przez siebie. Przed zmrokiem zajrzymy na Starówkę z galeriami sztuki, antykwariatami i sklepami ze starociami. Wieczorem zamieni się ona w dzielnicę rozrywki opanowaną przez kolorową publiczność. Rejs statkiem wycieczkowym po jeziorze Zuryskim. Następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3 - po śniadaniu przejazd najpiękniejszą trasą kolejową na świecie w słynnym "czerwonym pociągu". Pociąg pokonuje z łatwością 55 tuneli, 196 mostów i wzniesień o nachyleniu do 70 promili. Na wysokości 2253 m n.p.m. znajduje się najwyższy punkt kolei - Ospizio Bernina. Ta maestria inżynierii kolejowej, wpisana na listę UNESCO, określana jest przez wielu podróżników, jako najbardziej niesamowita rzecz, jaką widzieli w życiu. Z Chur udamy się w panoramiczną podroż do mieniących się lodowcami gór, by zobaczyć słynny, luksusowy kurort Sankt Moritz. St. Moritz to jeden z najbardziej ekskluzywnych i eleganckich, a jednocześnie z najstarszych kurortów na świecie. Sławę zyskał w połowie XIX wieku. Jak głosi legenda, wcześniej miejscowość świeciła pustkami od jesieni do wiosny. Tylko latem przybywali do miejscowych wód kuracjusze. Zrozpaczony właściciel jednego z hoteli, nie mogąc doliczyć się strat, wpadł na pewien pomysł. Zaproponował grupie odwiedzających go angielskich dżentelmenów układ. Niech przyjadą do St. Moritz także zimą. Jeśli nie będą zadowoleni z pobytu, pokryje wszelkie koszty ich utrzymania z własnej kieszeni bez względu na wysokość wydatków. Podstęp się udał. Dżentelmeni ulegli czarowi ośnieżonej doliny, w której bez przerwy świeci słońce, i opowiedzieli o tym niezwykłym miejscu innym. Po zakończeniu wizyty w zimowej stolicy Szwajcarii zjedziemy pociągiem w dół do włoskiego Tirano. Miejscowość stała się ważnym miejscem tranzytowym dzięki Kolejom Retyckim, które linie łączącą je z Chur uruchomiły w 1908 r. Przejazd na obiadokolację i nocleg w Lombardii.

Dzień 4 - po śniadaniu przejazd do Mediolanu, który został założony przez Celtów w 600 roku pne. Rzymianie nazwali miasto Mediolanum, czyli śródziemnomorskie w języku łacińskim. Mediolan jest drugim co do wielkości włoskim miastem (po Rzymie). Cieszy się również renomą stolicy gospodarczej Włoch. W programie zwiedzania m.in.: Piazza Duomo, galeria Vittorio Emanuele, La Scala, Castello Sfarcesco. Czas wolny na spokojny spacer po Mediolanie. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg w okolicy Modeny.

Dzień 5 - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejedziemy na krótkie zwiedzanie Bolonii, miasta szynki, erotycznej fontanny, wieży oraz najstarszego i największego Uniwersytetu we Włoszech. Z Bolonią wiąże sie jeden z zabawniejszych sekretów włoskich. Dotyczy on głównego zabytku miasta, Fontana del Nettuno, zwanego przez mieszkańców il Gigante. Autor pomnika, Jean de Boulogne, zwany Giambologną, chciał obdarzyć Neptuna o wiele bujniejszym przyrodzeniem, na co oczywiście nie zgodził się Kościół. Artysta dostosował się do próśb swego zleceniodawcy, kardynała Karola Boromeusza, ale też nie chciał umniejszać rzymskiemu bogu wody chmur i deszczu. Sprawił więc, że kciuk Neptuna widziany z określonej perspektywy wygląda jak penis we wzwodzie :) W godzinach popołudniowych przejazd do Ferrary. W programie zwiedzania m.in.: zamek Castello Estense, średniowieczny uniwersytet, pałace renesansowe Palazzo dei Diamanti, Casa Romei, Palazzo Schifanoia, niezapomniana starówka. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6 - po śniadaniu przejazd do Padwy, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, Prato Della Valle, Uniwersytet. Po krótkim czasie wolnym wyjazd w drogę powrotną do Polski. W godzinach wieczornych przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Udine.

Dzień 7 - po śniadaniu wyjazd w dalszą drogę do Polski. W godzinach popołudniowych krótka przerwa w Wiedniu (około 2 godziny). W tym czasie przejazd Ringstrasse, podczas którego z pokłądu autokaru będzie można podziwiać między innymi Uranię, Muzeum Sztuki Użytkowej, park Miejski, Operę, plac Marii Teresy, Hofburg, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, Kościół Wotywny, czy budynek Giełdy. Czas wolny w okolicy Katedy św. Szczepana, podczas którego we własnym zakresie będzie można wybrać się na sznycla i kawę po wiedeńsku. Wyjazd w dalszą drogę do Polski. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach wieczornych.

W cenie
      2 noclegi (hotel *** - pokoje 1, 2 osobowe z łazienkami) z HB (śniadania i  obiadokolacje),
      1 nocleg (hotel ***, pokoje 1, 2 osobowee z łazienkami z HB (śniadania i obiadokolacje) na północy Włoch,
      1 nocleg (hotel ***, pokoje 1, 2 osobowe z łazienkami z HB (śniadania i obiadokolacje) w okolicy Modeny,
      1 nocleg (hotel ***, pokoje 1, 2 osobowe z łazienkami z HB (śniadania i obiadokolacje) w okolicy Padwy,
      1 nocleg (hotel ***, pokoje 1, 2 osobowe z łazienkami z HB (śniadania i obiadokolacje) w okolicy Udine,
      zwiedzanie według programu,
      transport autokarem PLATINUM,
      opiekę pilota / przewodnika,
      wyżywienie zgodnie z programem.

Obowiązkowe
    ubezpieczenie KL/NNW: 80 PLN/os.,
    bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne, opłaty wjazdowe, koszty przewodnickie i lokalne - 140 CHF i 40 EUR/os.,
    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

Opcjonalne
    pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
    Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
    ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
    bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
    rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,

Zakwaterowanie w hotelach ***  położonych w okolicach miast na trasie zwiedzania. Pokoje 1, 2 osobowe z łazienkami.

Transport autokarem około 10 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy w kierunku Szwajcarii. Powrót przez Austrię i Czechy. Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce w późnych godzinach wieczornych.
Transport PLATINUM to:
    Większa przestrzeń (odstępy między rzędami wynoszą 1,2 m zamiast 78 cm).
    Wygodniejsze fotele z miękkimi podnóżkami (dzięki którym fotel zamienia się w łóżko).
    Mniejsza ilość współpasażerów (42 miejsca zamiast 63).
    Dostęp do Wi-Fi (na terenie Polski).
    Port USB oraz gniazdko elektryczne (przy każdym fotelu).
    Ekspres ciśnieniowy na pokładzie (zawsze pachnąca i aromatyczna kawa).
    Ekskluzywne wnętrze autokaru (zaprojektowane tylko i wyłącznie dla naszych pasażerów).

Połączenia antenowe: adres, dopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A        220 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545        220 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42        250 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec        0 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200        80 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90        250 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59        130 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion        140 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43    100 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk        200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP        200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna        160 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15        130 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126        60 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających        150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5        80 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114        160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181        100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a        100 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1        220 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73    130 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4    0 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22        120 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55        170 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266        160 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26        170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F    40 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin        180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska        30 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic        200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1        80 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44        0 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno        20 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1        100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25        80 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53        50 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69        130 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23        160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów        80 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice        160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a        90 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS        130 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300        100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a        80 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A        230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11        210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45        100 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d    200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63        120 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski        110 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93        130 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136        120 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39        120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku        100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2        30 PLN
Pszczyna kier. Katowice
Stacja paliw ORLEN, ul. Górnośląska 42        220 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko        20 PLN
Rybnik kier. Gliwice
Stacja paliw AMIC, Wodzisławska 181        220 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46        300 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32        180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670        200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP        170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin        180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP        150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59        100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin        120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk        160 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22        250 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B        180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia        130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP        120 PLN
Tychy kier. Katowice
Stacja paliw BP, ul Przemysłowa 48        220 PLN
Wałcz
Dworzec PKP        140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)        60 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37        220 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35        60 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8        150 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15        220 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa    0 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30        100 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10        160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31        150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra    140 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)        130 PLN
Żywiec
Dworzec PKP    23.09.2020 r    220 PLN

Ubezpieczenie:
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
    ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
    ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
    ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR

Wyżywienie:
W cenie zapewniamy 6 śniadań i 6 obiadokolacji. Obiadokolacje 2-daniowe, serwowane do stołu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Platinum:
Oferta Platinum to ekskluzywne i innowacyjne podejście do turystyki autokarowej. Najnowocześniejsze autokary w Polsce gwarantują jeszcze większą przestrzeń i wygodę. Dedykowane programy wycieczek i liczne udogodnienia sprawiają, że oferta Platinum to zupełnie nowa jakość. Zacznij swoją podróż platynowym autokarem. Usiądź wygodnie, jeszcze wygodniej. Rozłóż podnóżek i poczuj ten komfort. Włącz swój ulubiony film albo poczytaj wiadomości w internecie. Wieczorem zaśnij spokojnym snem, bo przecież czujesz się tu, jak w łóżku. Obudź się rano i wypij aromatyczną, świeżą kawę z ekspresu. Nie kryj zdziwienia, że tak szybko jesteś u celu. Uśmiechnij się.

Pozostałe informacje:
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

 

(funcl) 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

 

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

  • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
    Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

    Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

     Kuchnia włoska  

    Kuchnia włoskaPielgrzymka do WłochWycieczki do Rzymu

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31783422        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez entro.pl witryny www AbcinfoCMS