» Wycieczki do Włoch 
- Senior Travel Włochy
- Skarby Italii
- Włochy - Roma Tour
- Włochy - Toscana Tour
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Na kraniec włoskiego obcasa
- Włochy - Alpejskie jeziora
- Włochy - Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Karnawał w Wenecji
- Włochy, Francja - Liguria i Lazurowe wybrzeże
- Wycieczka do Włoch z Mediolanem i Cinque Terre
- Rodzina na wakacjach - Włochy z parkami rozrywki
- Wycieczka do Włoch - Padwa, Bolonia, Wenecja
- Magia Toskanii
- Liguria i Lazurowe Wybrzeże
- Przepiękne Włochy Północne
- Wycieczka do Włoch - Rzym
- Wycieczka do Rzymu samolotem - wylot z Krakowa
- Wycieczka do Włoch - Neapol, Capri, Pompeje
- Śladami Ojca Pio
- Włochy - Venezia Tour
- Włochy - Viva Italia
- Rzym 7 dni
- Piękna Liguria Bogata Lombardia
- Panorama Włoch
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
- Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski styl
- Północne Włochy i Lazurowe Wybrzeże
- Sylwester w Rzymie
- Jeziora Alpejskie
- Odlotowy Rzym 5 dni z Krakowa
- Odlotowy Mediolan z Katowic i Krakowa
- Odlotowe Bari i bajkowe okolice
- Odlotowy Neapol i Capri
- Skarby Italii z wypoczynkiem w Apulii
- Włochy - Skarby Italii
- Zapach Toskanii
- Włoskie marzenia - Rzym i Toskania
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Pielgrzymki 
- Lotnicza pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka: Włochy Klasyczne
- Pielgrzymka na Sycylię
- Pielgrzymka do Włoch południowych śladami św. Maksymiliana Kolbe
- Pielgrzymka do Rzymu i Toskanii - 2 programy
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. O. Pio z Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia,
- Rzym 5 dni samolotem
- RZYM autokarem i samolotem
- Pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. o. Pio i o. Dolindo
» Weekend majowy 2021 

 
 » Wycieczki do Włoch  » Śladami Ojca Pio

Śladami Ojca PioTermin: 02.10.2021 - 09.10.2021   Cena promocyjna do wyczerpania miejsc: 900 PLN

POLSKA - PADWA - ASYŻ - RZYM - WATYKAN - PIETRELCINE - SAN GIOVANNI ROTONDO - LANCIANO - WENECJA

1 dzień – wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

2 dzień – około południa przyjazd na zwiedzanie Padwy, urokliwego miasta uniwersyteckiego, które przez około 600 lat, wykształciło niezliczone włoskie umysły. Dante, Petrarka i Galileusz to tylko trzy nazwiska spośród 40 000 poprzedników studentów, którzy dziś ożywiają to niewielkie miasteczko. W programie zwiedzania: wizyta w bazylice św. Antoniego. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Asyżu – miasta Świętego Franciszka i Świętej Klary. W programie zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka pochodzącej z XIIIw. Bazylika zbudowana na Wzgórzu Piekielnym w całości poświęcona jest św. Franciszkowi. Następnie wizyta w Bazylice św. Klary gotyckim kościele powstałym na miejscu kościoła św. Jerzego i Katedry św. Rufina kościoła romańskiego z XIIw. Kolejno zobaczą Państwo Bazylikę Santa Maria degli Agneli zbudowaną w pobliżu Asyżu na polecenie Papieża Piusa V oraz kościół św. Damiana, gdzie znajduje się kopia cudownej ikony Krzyża z San Damiano. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień - po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Rzymu. Autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach. Przejazd na zwiedzanie metrem. W stolicy Włoch zobaczymy m.in.: Watykan - możliwość odwiedzenia grobu Jana Pawła II w Bazylice Świętego Piotra, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów, dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza, jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum, centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata, Zamek św. Anioła. Po zwiedzaniu, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Pietrelcine – miejscowości, z której pochodził Ojciec Pio. Spacer uliczkami miasta m.in. Plac Zwiastowania, kościół Matki Boskiej Anielskiej oraz Dom Świętego. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo, która znana jest przede wszystkich z kultu związanego z Ojcem Pio, gdzie żył i zmarł. Nawiedzenie Sanktuarium. Przejazd na nocleg do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień - po śniadaniu przejazd do Lanciano, gdzie w VIII wieku miał miejsce pierwszy potwierdzony cud eucharystyczny. W sanktuarium w Lanciano przechowywane są relikwie uważane za relikwie ciala i krwi Chrystusa. (Dobra konserwacja Ciała i Krwi, pozostawionych w stanie naturalnym przez dwanaście wieków i wystawionych na działanie czynników atmosferycznych i biologicznych, jest zjawiskiem nadzwyczajnym, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że w tkankach mięśnia sercowego, z których się składa Ciało Cudownej Hostii nigdy nie znaleziono żadnych śladów soli lub materiałów konserwujących, używanych nawet w dawnych czasach w celach mumifikacji. Krew zaś, gdyby była wzięta z martwego ciała szybko uległaby rozkładowi). Następnie przejazd do Santkarium w Manopello, gdzie przechowywana jest chusta Św. Weroniki. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Wenecji. Rejs vaporetto (tramwaj/taksówka wodna) słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka, następnie spacer po Wenecji od Mostu Westchneń obok Pałacu Dożów przez Plac św. Marka z wejściem do Bazyliki św. Marka, Most Rialto oraz Kanał le Grande. Wyjazd do Polski.

8 dzień - przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych i nocnych.

W cenie
      Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
      5 noclegów w hotelach ***
      5 śniadań,
      zwiedzanie Włoch wg programu,
      transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
      opieka pilota i przewodników.

Obowiązkowe
    Ubezpieczenie KL,NW : 70 PLN/os.,
    dopłata do wyżywienia HB : 50 EUR/os. (płatne w autokarze u pilota) lub 240 PLN/os. przy rezerwacji w Polsce,
    koszty realizacji programu m.in. zestawy słuchawkowe, opłaty klimatyczne, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy około 105 EUR/os., (kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),
    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne
• Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN ,
• rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
• ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
• bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,

W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach *** : 1 nocleg w okolicach Padwy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach San Giovanni Rotondo, 1 nocleg w okolicy Pescary. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.

Ważne:
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ubezpieczenie:
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
    ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
    ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
    ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

Wyżywienie:
W cenie 5 śniadań kontynentalnych serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 5 obiadokolacji w cenie 50 euro/os. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w PLN.

Pozostałe informacje:
Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki.
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.
Prosimy o przygotowanie kwoty około 105 EUR/os.
Koszty uczestnictwa w programie mogą ulec zmianie w zależności od ilości osób realizujących program oraz od aktualnych cenników wjazdówek do miast.
Koszty uczestnictwa w programie mogą się zmniejszyć lub zwiększyć średnio o około 10%.

Transport autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Włoch w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.

Połaczenia antenowe:
Przystanek    Data    Godzina    Dopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A    02.10.2021 r.Sobota    12:00    220 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545    02.10.2021 r.Sobota    23:00    0 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42    02.10.2021 r.Sobota    18:50    100 PLN
Bolków
Stacja paliw ORLEN, ul. Wysokogórska 12,    02.10.2021 r.Sobota    16:30    150 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200    02.10.2021 r.Sobota    19:15    0 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90    02.10.2021 r.Sobota    18:30    100 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59    02.10.2021 r.Sobota    12:55    130 PLN
Bytom
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 30    02.10.2021 r.Sobota    20:45    0 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion    02.10.2021 r.Sobota    11:30    140 PLN
Cieszyn
MOP OGRODZONA przy drodze S52 Południowa 2, 43-426 Ogrodzona    02.10.2021 r.Sobota    23:45    0 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43    02.10.2021 r.Sobota    13:45    100 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota    02.10.2021 r.Sobota    19:45    0 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk    02.10.2021 r.Sobota    09:05    200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP    02.10.2021 r.Sobota    08:10    200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna    02.10.2021 r.Sobota    22:05    0 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15    02.10.2021 r.Sobota    16:15    160 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126    02.10.2021 r.Sobota    14:30    60 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających    02.10.2021 r.Sobota    12:40    150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5    02.10.2021 r.Sobota    15:55    80 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114    02.10.2021 r.Sobota    11:25    160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181    02.10.2021 r.Sobota    13:15    100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a    02.10.2021 r.Sobota    14:45    100 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1    02.10.2021 r.Sobota    22:45    0 PLN
Jelenia Góra
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 4    02.10.2021 r.Sobota    15:55    180 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73    02.10.2021 r.Sobota    18:45    0 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22    02.10.2021 r.Sobota    14:35    120 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55    02.10.2021 r.Sobota    21:15    0 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26    02.10.2021 r.Sobota    17:30    180 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266    02.10.2021 r.Sobota    18:00    160 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120    02.10.2021 r.Sobota    18:45    120 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26    02.10.2021 r.Sobota    16:45    170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F    02.10.2021 r.Sobota    13:30    120 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin    02.10.2021 r.Sobota    10:00    180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska    02.10.2021 r.Sobota    16:25    0 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic    02.10.2021 r.Sobota    20:00    0 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1    02.10.2021 r.Sobota    15:50    80 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44    02.10.2021 r.Sobota    17:30    130 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno    02.10.2021 r.Sobota    16:50    0 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1    02.10.2021 r.Sobota    17:00    130 PLN
Lublin
Stacja paliw BP, ul. Północna 30    02.10.2021 r.Sobota    14:30    230 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25    02.10.2021 r.Sobota    17:55    80 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53    02.10.2021 r.Sobota    17:15    0 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23    02.10.2021 r.Sobota    12:40    160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów    02.10.2021 r.Sobota    14:00    80 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice    02.10.2021 r.Sobota    12:10    160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a    02.10.2021 r.Sobota    17:45    90 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3    02.10.2021 r.Sobota    15:15    160 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300    02.10.2021 r.Sobota    14:30    100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a    02.10.2021 r.Sobota    14:30    80 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A    02.10.2021 r.Sobota    10:50    230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11    02.10.2021 r.Sobota    11:50    210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45    02.10.2021 r.Sobota    20:15    0 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d    02.10.2021 r.Sobota    11:20    200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63    02.10.2021 r.Sobota    13:30    120 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski    02.10.2021 r.Sobota    15:05    110 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93    02.10.2021 r.Sobota    12:45    130 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław    02.10.2021 r.Sobota    18:30    0 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136    02.10.2021 r.Sobota    14:20    120 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39    02.10.2021 r.Sobota    13:30    120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4    02.10.2021 r.Sobota    16:45    130 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2    02.10.2021 r.Sobota    15:30    0 PLN
Pszczyna
Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Bielska 50    02.10.2021 r.Sobota    22:30    0 PLN
Puławy
Dworzec PKP Puławy Miasto, Aleja Partyzantów    02.10.2021 r.Sobota    15:15    180 PLN
Radom
Stacja paliw ORLEN, ul. Kielecka 22/24A    02.10.2021 r.Sobota    16:15    150 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko    02.10.2021 r.Sobota    17:20    0 PLN
Rybnik
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Wodzisławska 180    02.10.2021 r.Sobota    22:00    0 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46    02.10.2021 r.Sobota    17:00    180 PLN
Słupca
Stacja paliw ORLEN ul.Warszawska 66c    02.10.2021 r.Sobota    14:00    100 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32    02.10.2021 r.Sobota    09:00    180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670    02.10.2021 r.Sobota    08:35    200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP    02.10.2021 r.Sobota    10:25    170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin    02.10.2021 r.Sobota    11:20    180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP    02.10.2021 r.Sobota    11:15    150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59    02.10.2021 r.Sobota    15:25    100 PLN
Świdnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Szarych Szeregów 4    02.10.2021 r.Sobota    18:00    100 PLN
Świebodzice
Stacja paliw ORLEN, ul. Świdnicka 60    02.10.2021 r.Sobota    17:40    120 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin    02.10.2021 r.Sobota    13:45    120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk    02.10.2021 r.Sobota    11:55    160 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22    02.10.2021 r.Sobota    18:00    150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B    02.10.2021 r.Sobota    09:55    180 PLN
Tomaszów Mazowiecki
Stacja paliw LOTOS, ul. Ujezdzka 31    02.10.2021 r.Sobota    17:45    80 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia    02.10.2021 r.Sobota    12:15    130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP    02.10.2021 r.Sobota    13:15    120 PLN
Tychy
Stacja paliw ORLEN, ul. Beskidzka 60    02.10.2021 r.Sobota    21:50    0 PLN
Wałbrzych
Stacja paliw ORLEN, ul. 1-go Maja 60    02.10.2021 r.Sobota    17:15    130 PLN
Wałcz
Dworzec PKP    02.10.2021 r.Sobota    12:15    140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)    02.10.2021 r.Sobota    15:00    0 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37    02.10.2021 r.Sobota    19:30    60 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34    02.10.2021 r.Sobota    18:15    160 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35    02.10.2021 r.Sobota    15:45    0 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8    02.10.2021 r.Sobota    11:00    150 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15    02.10.2021 r.Sobota    22:15    0 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa    02.10.2021 r.Sobota    18:45    0 PLN
Września
Stacja paliw ORLEN ul.Wrocławska    02.10.2021 r.Sobota    14:30    60 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30    02.10.2021 r.Sobota    14:00    100 PLN
Zabrze
Stacja paliw BP, ul. Gdańska 20    02.10.2021 r.Sobota    21:45    0 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10    02.10.2021 r.Sobota    13:00    160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31    02.10.2021 r.Sobota    17:15    150 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40    02.10.2021 r.Sobota    14:45    160 PLN
Zwoleń
Stacja paliw EXOL, ul. Wojska Polskiego 164    02.10.2021 r.Sobota    15:45    160 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)    02.10.2021 r.Sobota    13:55    130 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY    02.10.2021 r.Sobota    22:50    0 PLN

 

 

(fcl) 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

 

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

  • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
    Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

    Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

     Kuchnia włoska  

    Kuchnia włoskaPielgrzymka do WłochWycieczki do Rzymu

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31783424        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez entro.pl witryny www AbcinfoCMS