» Wycieczki do Włoch 
- Senior Travel Włochy
- Skarby Italii
- Włochy - Roma Tour
- Włochy - Toscana Tour
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Na kraniec włoskiego obcasa
- Włochy - Alpejskie jeziora
- Włochy - Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Karnawał w Wenecji
- Włochy, Francja - Liguria i Lazurowe wybrzeże
- Wycieczka do Włoch z Mediolanem i Cinque Terre
- Rodzina na wakacjach - Włochy z parkami rozrywki
- Wycieczka do Włoch - Padwa, Bolonia, Wenecja
- Magia Toskanii
- Liguria i Lazurowe Wybrzeże
- Przepiękne Włochy Północne
- Wycieczka do Włoch - Rzym
- Wycieczka do Rzymu samolotem - wylot z Krakowa
- Wycieczka do Włoch - Neapol, Capri, Pompeje
- Śladami Ojca Pio
- Włochy - Venezia Tour
- Włochy - Viva Italia
- Rzym 7 dni
- Piękna Liguria Bogata Lombardia
- Panorama Włoch
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
- Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski styl
- Północne Włochy i Lazurowe Wybrzeże
- Sylwester w Rzymie
- Jeziora Alpejskie
- Odlotowy Rzym 5 dni z Krakowa
- Odlotowy Mediolan z Katowic i Krakowa
- Odlotowe Bari i bajkowe okolice
- Odlotowy Neapol i Capri
- Skarby Italii z wypoczynkiem w Apulii
- Włochy - Skarby Italii
- Zapach Toskanii
- Włoskie marzenia - Rzym i Toskania
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Pielgrzymki 
- Lotnicza pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka: Włochy Klasyczne
- Pielgrzymka na Sycylię
- Pielgrzymka do Włoch południowych śladami św. Maksymiliana Kolbe
- Pielgrzymka do Rzymu i Toskanii - 2 programy
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. O. Pio z Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia,
- Rzym 5 dni samolotem
- RZYM autokarem i samolotem
- Pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. o. Pio i o. Dolindo
» Weekend majowy 2021 

 
 » Wycieczki do Włoch  » Senior Travel Włochy

Wycieczka do Włoch dla Seniorów - zwiedzanie + wypoczynek

Terminy:
04.06.2021 - 15.06.2021   Cena: 2 399 PLN   
14.09.2021 - 25.09.2021   Cena: 2 399 PLN

Wycieczki autokarowe dla seniorów za granicę to oferta, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o osobach w wieku 50+. Zostaliśmy za nią uhonorowani Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Seniorom. Wiemy bowiem, że każda grupa wiekowa ma swoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego w ofercie wycieczek objazdowych dla seniorów zapewniamy brak nocnych przejazdów, terminy omijające szczyt sezonu, zajęcia rekreacyjne, wieczorki taneczne, pokazy zdjęć czy ciekawe prelekcje. Wygodne i bezpieczne autokary o podwyższonym standardzie sprawią, że podróż zamieni się w przyjemny relaks. Każdą wycieczkę dla seniorów umilają nasi doświadczeni i pomocni kierowcy, zawsze świetnie poinformowani piloci i doskonale zorganizowani rezydenci.

Kompleks Hotel GIULIVO&Village * * * * - położony w bliskiej odległości od plaży w miejscowości  BAIA Domiza około 10 minut spacerem od centrum miasteczka i  około 150 km na południe od Rzymu i zaledwie 80 km od Neapolu. Hotel dysponuje pokojami 2 oraz 3 osobowymi z klimatyzacją. Zakwaterowanie w pokojach w hotelu lub w apartamentach. Każdego ranka w restauracji hotelu serwowane są śniadania wzmocnione a wieczorem obiadokolacje serwowane z daniami lokalnymi i międzynarodowymi. Na terenie hotelu znajduje się ogólno dostępny i bezpłatny internet, odkryty basen wokół którego jest  wiele leżaków i parasoli do dyspozycji dla gości hotelowych. Plaża oddalona jest od obiektu w niewielkiej odległości (około 200 metrów).

W BAIA Domiza tętni wakacyjne życie, przy morzu dostępne bary, sklepiki, restauracje. To mała, elegancka i spokojna miejscowość, idealna dla turystów chcących odpocząć w spokoju i zarazem pozwiedzać pobliskie miejscowości. Plaża jest z drobnym powulkanicznym piaskiem. Morze czyste i przejrzyste, zrównoważony brzeg o dość łagodnym zejściu, przy plaży w okresie letnim czuwają ratownicy. Pogranicze regionu Lazio i Campanii to świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech, z Baia Domiza wiodą główne szlaki turystyczne Włoch. W pobliżu Monte Cassino, Neapol, Pompeje i Wezuwiusz, Capri czy Sorentto. Usługi w cenie: klimatyzacja, korzystanie z basenu, leżaki i parasole przy basenie, Wi – Fi, sprzątanie pokoi i wymiana ręczników co trzeci dzień, przechowalnia bagażu. Dodatkowo płatne usługi: przy plaży hotelowej 2 leżaki oraz parasol około 4 euro za dzień (w sezonie otwarcia kąpielisk i plaż).

POLSKA - FLORENCJA - PIZA - BAIA DOMIZA - WATYKAN - RZYM - SIENA - SAN GIMIGNANO - BOLONIA- WENECJA

1 dzień  - rozpoczęcie imprezy Senior Travel Włochy. Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Wieczorem przyjazd do hotelu tranzytowego w Czechach. Zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, w godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu w okolicach Montecattini, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Następnego dnia od rana zwiedzanie Włoch.

3 dzień - po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie dwóch silnie ze sobą rywalizujących miast przepięknej Toskanii. Spór między Pizą a Florencją ma związek z przynależnością miast do przeciwnych frakcji politycznych, choć to oczywiście nie jedyny powód wrogości. Pierwsza była gibelińska (stronnictwo cesarskie), a zaś druga gwelficka (stronnictwo papieskie). W XII wieku Florencja stała się centrum ekonomicznym Toskanii. Jej jedynym mankamentem był brak portu, który miała z kolei Piza. Aby korzystać z pizańskiej linii brzegowej Florencja musiała płacić daninę i to właśnie ten czynnik leży u podłoża konfliktu. W stolicy regionu - Florencji zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego), Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. W godzinach popołudniowych udamy się na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę - odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu przejazd  do hotelu Giulivo w miejscowości Baia Domiza, obiadokolacja, nocleg.

3-9 dzień - wczasy w hotelu Giulivo w Baia Domiza. W trakcie pobytu realizowany jest program zwiedzania:
W trakcje pobytu 1 dzień zwiedzania Rzymu oraz Watykanu. Po śniadaniu wyjazd do Rzymu, miasta magicznego, wzbudzającego niezatartą tęsknotę, począwszy od niezliczonej ilości zabytków do miejsc związanych z legendami i przesądami. Te najbardziej znane wiążą się z najważniejszymi zabytkami. Wrzucenie pojedynczej monety do Fontanny di Trevi sprawi, że z pewnością jeszcze kiedyś wrócicie w to miejsce. Wrzucenie 2 monet gwarantuje romans z jakimś przystojnym Włochem czy Włoszką. Kto wrzuci 3 monety może spodziewać się szybkiego zakochania i ślubu. Po ślubie niepewnym wierności swoich kobiet panom z pomocą przyjdą Usta Prawdy. Jeśli kobieta, która zdradziła swojego męża włoży rękę do otworu imitującego usta, ręka zostanie odcięta przez boga jako kara za niewierność. Zwiedzanie Rzymu realizowane będzie metrem (autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach). W stolicy Włoch zobaczymy m.in.: Watykan - możliwość odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów - dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza - jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum - centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dodatkowo istnieje możliwośc udziału w wycieczkach fakultatywnych: Neapol i Pompeje, Lokalna degustacja, Capri, Monte Cassino.

9 dzień  - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Sieny, którą wielu uważa za najpiękniejsze miasto Toskanii. Siena jest wpisana na listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Legenda głosi, że została założona przez Seniusza, syna Remusa, dlatego na ulicach, podobnie jak w Rzymie, nietrudno znaleźć symbole wilczycy. Wszystkie drogi w Sienie prowadzą na Piazza del Campo. To na tym placu odbywa się najsłynniejsza na świecie gonitwa koni Palio. Tutaj też kończy się jeden z najtrudniejszych wyścigów kolarskich Strade Bianche. Z Piazza del Campo przespacerujemy się przepięknymi uliczkami Starego Miasta. Następnie przejedziemy na zwiedzanie San Gimignano – miasta „14 wież“ zwane średniowiecznym Manhattanem, gdzie zobaczymy m.in. kolegiatę Santa Maria Asuntapo. Przejazd do hotelu w okolicach Bolonii, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejedziemy na zwiedzanie Bolonii, miasta szynki, erotycznej fontanny, wieży oraz najstarszego i największego Uniwersytetu we Włoszech. Z Bolonią wiąże sie jeden z zabawniejszych sekretów włoskich. Dotyczy on głównego zabytku miasta, Fontana del Nettuno, zwanego przez mieszkańców il Gigante. Autor pomnika, Jean de Boulogne, zwany Giambologną, chciał obdarzyć Neptuna o wiele bujniejszym przyrodzeniem, na co oczywiście nie zgodził się Kościół. Artysta dostosował się do próśb swego zleceniodawcy, kardynała Karola Boromeusza, ale też nie chciał umniejszać rzymskiemu bogu wody chmur i deszczu. Sprawił więc, że kciuk Neptuna widziany z określonej perspektywy wygląda jak penis we wzwodzie :) Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do miasta położonego na ponad 100 wyspach, posiadającego 170 kanałów liczących łącznie 100 kilometrów, oraz ponad 400 mostów, mostków i kładek. Miasta, które odkryło dla nas kawę, wydało Marco Polo i Antonio Vivaldiego, gdzie swoich podbojów dokonywał Giacomo Casanova. Zwiedzanie Wenecji rozpoczniemy od rejsu vaporetto (tramwaj/taksówka wodna). Słynnymi kanałami weneckimi dostaniemy się na plac św. Marka, skąd rozpoczniemy spacer wzdłuż Kanału le Grande obok Pałacu Dożów przez Most Westchnień i Most Rialto. Po zwiedzaniu przejazd autokarem do hotelu w Czechach (obiadokolacja we własnym zakresie), zakwaterowanie,nocleg.

12/13 dzień- po śniadaniu wyjazd do Polski. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych. Zakończenie imprezy Senior Travel Włochy.

Świadczenia
W cenie
- Zakwaterowanie w pokojach 2- lub 3- osobowych,
- 11 śniadań i 9 obiadokolacji,
- 6 noclegów w hotelu GIULIVO * * * *  w Baia Domiza,
- 1 nocleg w hotelu *** w trakcie zwiedzania Florencji,
- 1 nocleg w hotelu *** w okolicach Bolonii,
- 1 nocleg w hotelu *** w okolicach Wenecji,
- 2 noclegi tranzytowe w Czechach,
- zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Rzymu, Watykanu, Wenecji,  Florencji, Pizy, Sieny, Bolonii,
- transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
- opieka pilota.

Obowiązkowe
- Ubezpieczenie KL, NNW: 70 PLN/ os.
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy – razem około 110 EUR/ os. (kwota nie podlega rozliczeniu),
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne
- pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN,
- ubezpieczenia KR: 3 - 4% od wartości imprezy,
- wycieczek fakultatywnych
- rezerwacja miejsce w autokarze: 50 PLN/ os.

Ubezpieczenie
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN.
• ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.

• ubezpieczenie KOSZTÓW REZYGNACJI daje możliwość zwrotu wpłaconych kwot na wycieczkę w wyniku udokumentowanego zdarzenia, które uniemożliwia uczestnictwo w wycieczce.
• ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, koszty rezygnacji 6000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

Wyżywienie:
W cenie 11 śniadań oraz 9 obiadokolacji. Serwis HB w Hotelu Giulivo&Village (2 x dziennie): śniadania kontynentalne (włoskie - słodkie) wzmocnione o  ser i  wędlinę. Obiadokolacja: 1 danie: pasta lub ryż lub zupa lub pizza, 2 danie: mięsne lub rybne, przystawka deser lub owoce.

Ważne:
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Dobrze wiedzieć:
Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące pobytu oraz istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 105 euro.

Przystanek Godzina Dopłata
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka,ul.Toruńska 59     godz.05:15 - 130 PLN
Chodzież
Stacja Orlen,ul.Ujska 12  godz.06:05 - 130 PLN
Częstochowa
McDonald's przy BP, aleja Wojska Polskiego 263/271 kierunek Katowice godz.11:15    - 0 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk    godz.01:45 - 200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP, Plac Konstytucji 1     godz.01:00 - 200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna godz.13:15 - 0 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15    godz.08:30 - 160 PLN
Gniezno
Stacja Orlen ul. Poznańska 110     godz.06:45 - 30 PLN
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13 godz.05:15 - 150 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114  godz.03:45 - 160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181  godz.05:30 - 100 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55  godz.12:30 - 0 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin  godz.03:15 - 180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska 62    15.09.2020 r.Wtorek  godz.08:40    - 0 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic  godz.11:10 - 120 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44  godz.09:45    - 130 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno  godz.09:05 - 0 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1  godz.09:15 - 130 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53    godz.09:00 - 0 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3  godz.07:30    - 160 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45  godz.12:15 - 0 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93, 64-920 Piła  godz.05:45 - 130 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław    godz.10:15 - 0 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4    godz.09:00 - 130 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2  godz.07:45 - 0 PLN
Rawicz
Stacja paliw Pieprzyk, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko  godz.09:35 - 0 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46  godz.08:40    - 180 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołłątaja 32  godz.02:15 - 180 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin  godz.03:45 - 180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1  godz.04:30    - 150 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin  godz.06:15 - 120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk  godz.04:15 - 160 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22  godz.09:40 - 150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B  godz.02:45 - 180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia  godz.04:30 - 130 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)  godz.07:00 - 0 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8  godz.03:15    - 150 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa  godz.11:00 - 0 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40    godz.07:00 - 160 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)    godz.06:15 - 130 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY, ulica Kościuszki 57    godz.14:00 - 0 PLN

 


(fc) 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

 

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

  • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
    Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

    Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

     Kuchnia włoska  

    Kuchnia włoskaPielgrzymka do WłochWycieczki do Rzymu

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31571547        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez entro.pl witryny www AbcinfoCMS