» Wycieczki do Włoch 
- Senior Travel Włochy
- Skarby Italii
- Włochy - Roma Tour
- Włochy - Toscana Tour
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Na kraniec włoskiego obcasa
- Włochy - Alpejskie jeziora
- Włochy - Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Karnawał w Wenecji
- Włochy, Francja - Liguria i Lazurowe wybrzeże
- Wycieczka do Włoch z Mediolanem i Cinque Terre
- Rodzina na wakacjach - Włochy z parkami rozrywki
- Wycieczka do Włoch - Padwa, Bolonia, Wenecja
- Magia Toskanii
- Liguria i Lazurowe Wybrzeże
- Przepiękne Włochy Północne
- Wycieczka do Włoch - Rzym
- Wycieczka do Rzymu samolotem - wylot z Krakowa
- Wycieczka do Włoch - Neapol, Capri, Pompeje
- Śladami Ojca Pio
- Włochy - Venezia Tour
- Włochy - Viva Italia
- Rzym 7 dni
- Piękna Liguria Bogata Lombardia
- Panorama Włoch
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
- Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski styl
- Północne Włochy i Lazurowe Wybrzeże
- Sylwester w Rzymie
- Jeziora Alpejskie
- Odlotowy Rzym 5 dni z Krakowa
- Odlotowy Mediolan z Katowic i Krakowa
- Odlotowe Bari i bajkowe okolice
- Odlotowy Neapol i Capri
- Skarby Italii z wypoczynkiem w Apulii
- Włochy - Skarby Italii
- Zapach Toskanii
- Włoskie marzenia - Rzym i Toskania
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Pielgrzymki 
- Lotnicza pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka: Włochy Klasyczne
- Pielgrzymka na Sycylię
- Pielgrzymka do Włoch południowych śladami św. Maksymiliana Kolbe
- Pielgrzymka do Rzymu i Toskanii - 2 programy
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. O. Pio z Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia,
- Rzym 5 dni samolotem
- RZYM autokarem i samolotem
- Pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. o. Pio i o. Dolindo
» Weekend majowy 2021 

 
 » Wycieczki do Włoch  » Liguria i Lazurowe Wybrzeże

Liguria i Lazurowe WybrzeżeTerminy:
06.11.2020 - 15.11.2020    Cena: 1 612 PLN
24.04.2021 - 03.05.2021    Cena: 1 687 PLN
28.05.2021 - 06.06.2021    Cena: 1 687 PLN
27.08.2021 - 05.09.2021    Cena: 1 635 PLN
10.09.2021 - 19.09.2021    Cena: 1 635 PLN
Ceny promocyjne ważne do wyczerpania

POLSKA - MEDIOLAN - WYBRZEŻE LIGURYJSKI - MONACO - NICEA - EZE VILLAGE - CINQUE TERRE - RIOMAGGIORE - MANAROLA - VERNAZZA - GENUA - PORTOFINO - SAN REMO - IMPERIA - SIRMIONE - WERONA

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach nocnych (z niektórych miast wyjazd po północy, czyli 2 dnia).

2 dzień - przyjazd do hotelu pod Mediolanem, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Mediolanu, który został założony przez Celtów w 600 roku pne. Rzymianie nazwali miasto Mediolanum, czyli śródziemnomorskie w języku łacińskim. Mediolan jest drugim co do wielkości włoskim miastem (po Rzymie). Cieszy się również renomą stolicy gospodarczej Włoch. W programie zwiedzania m.in.: Piazza Duomo, galeria Vittorio Emanuele, La Scala, Castello Sfarcesco. Czas wolny na spokojny spacer po Mediolanie. Przejazd na obiadokolację i nocleg na Wybrzeżu Liguryjskim.

4 dzień – dzień wypoczynku na Wybrzeżu Liguryjskim. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd na wycieczkę do księstwa Monaco. Na wzgórzu Le Rocher zobaczymy: Pałac Książęcy, Muzeum Oceanograficzne i Katedrę Św. Mikołaja, gdzie pochowani są członkowie rodu Grimaldich. Jedną z 5 dzielnic księstwa jest Monte Carlo ze słynnym w całej Europie kasynem gry (możliwe wejście i gra w kasynie de Paris). Z Monaco pojedziemy do Nicei, piękną widokową trasą Corniche. Po drodze zatrzymamy się w Eze Village, w której znajduje się fabryka perfum Fragonarda - zapoznamy się z historią produkcji perfum (po krótkiej wizycie w muzeum możliwość zakupów). W Nicei - stolicy Lazurowego Wybrzeża - zobaczymy Promenadę Anglików nad Zatoką Aniołów i Stare Miasto z barokową katedrą Św. Reparaty, wąskimi uliczkami oraz targiem kwiatowym w Cours Saleya. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

6 dzień - po śniadaniu przejazd na wybrzeżę Morza Śródziemnego. Odwiedzimy słynny fragment Riwiery Liguryjskiej Cinque Terre - pięć malutkich miasteczek. Ze względu na swoje piękno i charakterystyczną architekturę Monterosso, Vernazza, Riomaggiore, Corniglia oraz Manarola zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. Kolorowe domki nad morskimi urwiskami, zatoczki, plaże, groty, a to wszystko od góry otoczone zielonymi tarasami drzew oliwkowych i winorośli – Cinque Terre przyciąga i zachwyca rzesze turystów. Podróżując pociągiem będziemy mieli okazję zwiedzić te niezwykle urokliwe, kolorowe wioski rybackie, z których zdjęciac biją rekordy popularności w serwisach społecznościowych. Po zakończeniu zwiedzania przejazd na obiadokolację i nocleg.

7 dzień - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Genui, największego z włoskich portów, jednego z najbogatszych miast. Genua jest znana jako miejsce narodzin Krzysztofa Kolumba, choć ma mnóstwo innych rzeczy, o których można mówić. W programie zwiedzania: gotycka katedra San Lorenzo, spacer obok domu Krzysztofa Kolumba na Piazza Ferrari, via Garibaldi z pięknymi pałacami. Następnie przejazd do Portofino__ – jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscowości wypoczynkowych we Włoszech. Modnym kurortem Portofino stało się po II wojnie światowej, kiedy wakacje zaczęły spędzać tutaj gwiazdy. Legenda mówi, że pod koniec II wojny światowej niemiecki oficer otrzymał nakaz wysadzenia miasteczka w powietrze, ale pewna przebywająca tu dama poprosiła go o jego ocalenie. Na szczęście żołnierz uległ urokowi damy i Portofino przetrwało wojenne akcje niszczenia. Po wojnie region odkryli producenci filmowi i reżyserowie, których zainspirował na tyle, że nakręcono tutaj m.in. erotyczno sentymentalny film "Al di la delle nuvole" z Johnem Malkovichem i Sophie Marceau i epizod znanej opery mydlanej "Moda na sukces". Po takiej promocji zaczęło tutaj zjeżdżać jeszcze więcej gwiazd, a prestiż Portofino znacznie wzrósł. Na koniec dnia powrót do hotelu na kolację i nocleg.

8 dzień - po śniadaniu wycieczka do San Remo, znane na cały świat z Festiwalu Piosenki Włoskiej. Podczas pobytu w tym pięknym, śródziemnomorskim miasteczku przespacerujemy się słynnym bulwarem Corso Imperatrice z secesyjnym kasynem, odwiedzimy deptak Corso Matteoti, zobaczymy słynny Teatr Ariston, prawosławną cerkiew Chrystusa Zbawiciela oraz odpoczniemy na tutejszej plaży. Po wizycie w San Remo przejazd do Imperii, która powstała wskutek połączenia dwóch mniejszych miasteczek - Oneglii i Porto Maurizio. Inicjatorem fuzji z 1923 roku był sam Benito Mussolini. Przespacerujemy się po Starym Mieście z katedrą San Mauricio. Na zakończenie dnia powrót do hotelu na kolację i nocleg.

9 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Zwiedzanie uroczego miasteczka Sirmione położonego nad największym i najczystszym jeziorem Włoch - Gardą. Następnie przejazd na zwiedzanie Werony, która swoją popularność zdobyła dzięki roli w sztuce angielskiego dramaturga Williama Shakespeare’a – Romeo i Julia. Dom Julii, a w szczególności jej balkon, to jeden z najbardziej znanych zabytków we Włoszech. W starożytnym amfiteatrze – który jest starszy niż rzymskie Koloseum – odbywa się słynny na cały świat festiwal operowy. W okresie letnim organizuje się tu także mnóstwo koncertów i przedstawień teatralnych. W trakcie zwiedzania miasta planowany jest spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti. Obiadokolacja, zakwaterowanie i nocleg na terenie Włoch.

10 dzień – po śniadaniu, wyjazd do Polski. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (miasta Polski północnej - 11-ego dnia w nocy).

Osoby, które nie chcą uczestniczyć w punktach programu danego dnia mają możliwość zostania w hotelu i wypoczynku. Należy o takiej decyzji poinformować pilota. Cena w takim przypadku nie ulega zmianie.

W cenie
      Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
      zwiedzanie wg programu,
      zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
      6 noclegów w hotelu *** na Wybrzeżu Liguryjskim,
      2 noclegi na terenie Włoch,
      8 śniadań,
      opieka pilota.

Obowiązkowe
    Ubezpieczenie KL, NNW : 70 PLN/os.,
    8 obiadokolacji - 80 EUR/os.,
    Koszty realizacji imprezy: opłaty lokalne, wjazdy do miast, opłaty przewodnickie i inne konieczne do realizacji porgramu: ok. 105 EUR/os. (kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),
    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne
• Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
• rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
• ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
• bezpieczny bagaż: 50 PLN/os..
6 noclegów na Wybrzeżu Liguryjskim w hotelu *** w miejscowości wypoczynkowej, 2 noclegi na terenie Włoch. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.

Transport autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.

Połaczenia antenowe:
Przystanek    Data    Godzina    Dopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A    23.04.2021 r.Piątek    16:00    220 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec    24.04.2021 r.Sobota    05:35    0 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200    24.04.2021 r.Sobota    02:45    80 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59    23.04.2021 r.Piątek    21:40    130 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion    23.04.2021 r.Piątek    20:15    140 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43    23.04.2021 r.Piątek    22:30    100 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk    23.04.2021 r.Piątek    17:50    200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP    23.04.2021 r.Piątek    16:55    200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna    24.04.2021 r.Sobota    01:05    160 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15    24.04.2021 r.Sobota    02:35    130 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126    23.04.2021 r.Piątek    23:15    60 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających    23.04.2021 r.Piątek    21:25    150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5    24.04.2021 r.Sobota    00:30    80 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114    23.04.2021 r.Piątek    20:10    160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181    23.04.2021 r.Piątek    22:00    100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a    23.04.2021 r.Piątek    23:20    100 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4    24.04.2021 r.Sobota    06:05    0 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22    23.04.2021 r.Piątek    23:10    120 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55    24.04.2021 r.Sobota    00:20    170 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26    24.04.2021 r.Sobota    01:20    170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F    23.04.2021 r.Piątek    22:30    0 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin    23.04.2021 r.Piątek    18:45    180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska    24.04.2021 r.Sobota    01:00    0 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic    23.04.2021 r.Piątek    23:00    200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1    24.04.2021 r.Sobota    00:25    80 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44    24.04.2021 r.Sobota    04:20    0 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno    24.04.2021 r.Sobota    01:25    0 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1    24.04.2021 r.Sobota    03:20    100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25    24.04.2021 r.Sobota    02:30    80 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53    23.04.2021 r.Piątek    21:15    0 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23    23.04.2021 r.Piątek    16:40    160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów    23.04.2021 r.Piątek    18:00    80 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice    23.04.2021 r.Piątek    20:55    160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a    24.04.2021 r.Sobota    02:20    90 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS    24.04.2021 r.Sobota    01:50    130 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300    23.04.2021 r.Piątek    23:15    100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a    23.04.2021 r.Piątek    23:15    80 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A    23.04.2021 r.Piątek    14:50    230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11    23.04.2021 r.Piątek    15:50    210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45    24.04.2021 r.Sobota    02:05    100 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d    23.04.2021 r.Piątek    15:20    200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63    23.04.2021 r.Piątek    17:30    120 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski    23.04.2021 r.Piątek    23:40    110 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93    23.04.2021 r.Piątek    21:30    130 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136    23.04.2021 r.Piątek    22:55    120 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39    23.04.2021 r.Piątek    17:30    120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku    24.04.2021 r.Sobota    03:05    100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2    24.04.2021 r.Sobota    00:15    0 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko    24.04.2021 r.Sobota    01:55    0 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32    23.04.2021 r.Piątek    17:45    180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670    23.04.2021 r.Piątek    17:20    200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP    23.04.2021 r.Piątek    19:10    170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin    23.04.2021 r.Piątek    20:05    180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP    23.04.2021 r.Piątek    20:00    150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59    24.04.2021 r.Sobota    00:00    100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin    23.04.2021 r.Piątek    22:30    120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk    23.04.2021 r.Piątek    20:40    160 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B    23.04.2021 r.Piątek    18:40    180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia    23.04.2021 r.Piątek    21:00    130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP    23.04.2021 r.Piątek    22:00    120 PLN
Wałcz
Dworzec PKP    23.04.2021 r.Piątek    21:00    140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)    23.04.2021 r.Piątek    19:00    0 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35    23.04.2021 r.Piątek    19:45    0 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8    23.04.2021 r.Piątek    19:45    150 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa    24.04.2021 r.Sobota    03:20    0 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30    23.04.2021 r.Piątek    18:00    100 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10    23.04.2021 r.Piątek    17:00    160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31    24.04.2021 r.Sobota    01:50    150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra    24.04.2021 r.Sobota    01:20    140 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)    23.04.2021 r.Piątek    22:40    130 PLN

Ubezpieczenie:
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
    ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
    ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
    ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

Wyżywienie:
W cenie 8 śniadań kontynentalnych. Obowiązkowo należy wykupić 8 obiadokolacji w cenie 80 euro/os. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w euro w autokarze lub w przypadku zaznaczenia płatności w pln opłata doliczana jest do rezerwacji.

Ważne:
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Pozostałe informacje:
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu (jeśli są w programie), wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 105 EUR/os.
Koszty uczestnictwa w programie mogą ulec zmianie w zależności od ilości osób realizujących program oraz od aktualnych cenników wjazdówek do miast.
Koszty uczestnictwa w programie mogą się zmniejszyć lub zwiększyć średnio o około 10%.

 

(fcl) 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

 

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

  • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
    Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

    Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

     Kuchnia włoska  

    Kuchnia włoskaPielgrzymka do WłochWycieczki do Rzymu

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31883131        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez entro.pl witryny www AbcinfoCMS