» Wycieczki do Włoch 
- Senior Travel Włochy
- Skarby Italii
- Włochy - Roma Tour
- Włochy - Toscana Tour
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Na kraniec włoskiego obcasa
- Włochy - Alpejskie jeziora
- Włochy - Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Karnawał w Wenecji
- Włochy, Francja - Liguria i Lazurowe wybrzeże
- Wycieczka do Włoch z Mediolanem i Cinque Terre
- Rodzina na wakacjach - Włochy z parkami rozrywki
- Wycieczka do Włoch - Padwa, Bolonia, Wenecja
- Magia Toskanii
- Liguria i Lazurowe Wybrzeże
- Przepiękne Włochy Północne
- Wycieczka do Włoch - Rzym
- Wycieczka do Rzymu samolotem - wylot z Krakowa
- Wycieczka do Włoch - Neapol, Capri, Pompeje
- Śladami Ojca Pio
- Włochy - Venezia Tour
- Włochy - Viva Italia
- Rzym 7 dni
- Piękna Liguria Bogata Lombardia
- Panorama Włoch
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
- Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski styl
- Północne Włochy i Lazurowe Wybrzeże
- Sylwester w Rzymie
- Jeziora Alpejskie
- Odlotowy Rzym 5 dni z Krakowa
- Odlotowy Mediolan z Katowic i Krakowa
- Odlotowe Bari i bajkowe okolice
- Odlotowy Neapol i Capri
- Skarby Italii z wypoczynkiem w Apulii
- Włochy - Skarby Italii
- Zapach Toskanii
- Włoskie marzenia - Rzym i Toskania
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Pielgrzymki 
- Lotnicza pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka: Włochy Klasyczne
- Pielgrzymka na Sycylię
- Pielgrzymka do Włoch południowych śladami św. Maksymiliana Kolbe
- Pielgrzymka do Rzymu i Toskanii - 2 programy
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. O. Pio z Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia,
- Rzym 5 dni samolotem
- RZYM autokarem i samolotem
- Pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. o. Pio i o. Dolindo
» Weekend majowy 2021 

 
 » Wycieczki do Włoch  » Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe

Mezzogiorno: Sycylia i Włochy PołudnioweTerminy:
25.09.2021 - 09.10.2021
30.10.2021 - 13.11.2021    
Cena promocyjna do wyczerpania : 1 875 PLN

POLSKA - FRASASSI - BARI - POLIGNANO - ALBEROBELLO - MATERA - SYRAKUZY - NOTO - ETNA - TAORMINA - WYSPY LIPARYJSKIE - CEFALU - TRAPANI - ERICE - SEGESTA - PALERMO - NEAPOL - POMPEJE - CASERTA - BOLONIA

1 dzień  – Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

2 dzień  – W godzinach popołudniowych przyjazd na nocleg do Włoch, zakwaterowanie w hotelu w okolicach Ankony, obiadokolacja i nocleg. Następnego dnia od rana zwiedzanie Włoch.

3 dzień  – Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu, przejazd do Grot Frasassi, zwiedzanie jednych z najpiękniejszych w Europie, malowniczych jaskiń, wyróżniających się niepowtarzalną i przepiękną rzeźbą skał, znajdujących się w wąwozie Frasassi, wyżłobionym przez wartko płynącą z Apeninów ku morzu rzekę Sentino. Przejazd do hotelu w okolicach Bari, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu, przejazd do Bari. Zwiedzanie: romańska bazylika św. Mikołaja z relikwiami tegoż świętego i grobowcem królowej Bony, spacer uliczkami starego miasta, w trakcie którego zobaczymy średniowieczny zamek księcia Fryderyka II i romańsko-gotycka katedra San Sabino. Przejazd do Polignano a Mare, nadmorskiego kurortu malowniczo położonego na stromym klifie pełnym urokliwych jaskiń, które będzie można podziwiać w trakcie krótkiej wycieczki stateczkiem turystycznym, spacer po starówce. Przejazd do Alberobello, miejscowości słynącej z truli - niepowtarzalnych okrągłych domów ze stożkowatymi dachami z kamienia. Przejazd do hotelu w okolicy Matery. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu, przejazd do Matery. Zwiedzanie miasta, którego historyczna część, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwana Sassi, obejmuje unikatowe domostwa drążone w skale, jedynie z murowanymi fasadami. M.in. tutaj Mel Gibson kręcił swoją „Pasję”. Następnie przejazd przez Bazylikatę i Kalabrię do Villa San Giovanni, przeprawa promowa przez Cieśninę Messyńską (podróż promem trwa ok. 20 minut). Przejazd do hotelu w okolicy Taorminy. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień – Po śniadaniu przejazd do Syrakuz (ok. 100 km). Zwiedzanie: Wyspa Ortigia, Świątynia Apollina i Ateny, Źródło Aretuzy, Park Archeologiczny z Teatrem Greckim, Rajski Kamieniołom i Ucho Dionizjusza, Amfiteatr Rzymski. Przejazd autokarem do barokowego miasta Noto, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Spacer po barkowym zespole miejskim: kościoły, pałace, place, reprezentacyjne schody. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień – Po śniadaniu przejazd autokarem na Etnę na wys. 1980 m n.p.m (uwaga: przydatne będą buty sportowe i kurtka chroniąca przed wiatrem), skąd można popatrzeć na wygasłe kratery Silvestri. Etna jest najwyższym czynnym wulkanem Europy i jednym z najaktywniejszych na świecie. Dla chętnych możliwość wyjazdu na wysokość blisko 3000 m n.p.m. – podróż górską kolejką linową i terenowymi samochodami (koszt ok. 65 euro). Przejazd do Taorminy, spacer po najszykowniejszym kurorcie Sycylii: grecki teatr, średniowieczne centrum. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8 dzień – Śniadanie, dzień wolny na plażowanie. Dla chętnych wycieczka fakultatywna na Wyspy Liparyjskie. W programie przejazd do portu w Milazzo,przepłynięcie na wyspę Lipari, do portu o tej samej nazwie, zwiedzanie starówki. Przepłynięcie na wyspę Vulcano, tutaj możliwość plażowania na słynnej czarnej plaży wulkanicznej lub kąpieli w błotach siarkowych. Koszt wycieczki to ok. 65 euro przy minimalnej grupie 25 osób. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu, przejazd do Cefalù,jednego najciekawszych miast Sycylii, spacer po starym mieście, wizyta w normańskiej katedrze. Przejazd do hotelu w okolicy Castellamare del Golfo. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

10 dzień – Po śniadaniu przejazd w okolice Trapani do Rezerwatu Salin – jednego z najciekawszych miejsc na zachodnim wybrzeżu Sycylii, gdzie od wieków na olbrzymich plantacjach pozyskuje się sól i gdzie w krajobrazie dominują pryzmy soli i wiatraki. Następnie przejazd do Erice, średniowiecznego miasteczka położonego na wysokiej skale dominującej nad okolicą. Przejazd do Segesty - jednej z najstarszych osad na Sycylii z piękną i najbardziej romantyczną świątynią bogini miłości. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

11 dzień – Po śniadaniu przejazd do Palermo. W trakcie zwiedzania centrum stolicy Sycylii zobaczymy m.in. najważniejsze zabytki miasta: katedrę, Pałac Normański z Kaplicą Pallatyńską, kościół La Martorana, słynny targ Vucciria, słynne katakumby w kościele kapucynów. Przejazd do portu, zaokrętowanie na prom płynący do Neapolu. Nocleg na promie – w cenie siedzenia lotnicze, za dopłatą możliwość rezerwacji noclegu w kabinach czterosobowych – koniecznie należy zgłosić w momencie rezerwacji imprezy. Kolacja we własnym zakresie.

12 dzień – Po zejściu z promu zwiedzanie Neapolu – centrum monumentalnego: Plac Plebiscytu, Galeria Umberta, Pałac Królewski, Teatr San Carlo, Baszta Andegaweńska. Zwiedzanie centrum historycznego: ulica Spaccanapoli, katedra św. Januarego. Przejazd od Pompejów, zwiedzanie ruin miasta zniszczonego w starożytności w wyniku wybuchu Wezuwiusza. Przejazd do hotelu w okolicach Neapolu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

13 dzień – Wczesne śniadanie. Przejazd do Caserty, zwiedzanie La Reggia – imponującego przepychem, zwanego neapolitańskim Wersalem, pałacu królewskiego Karola III Burbona oraz ogrodów pałacowych. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

14 dzień – Wczesne śniadanie. Przejazd do Bolonii. Zwiedzanie Bolonii: Piazza Maggiore, Piazza del Nettuno, dzielnica uniwersytecka, kościół św. Petroniusza i kościół San Stefano. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski, nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

15 dzień – przekroczenie granicy Polski w godzinach porannych.

W cenie
     11 noclegów w hotelach *** (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami),
     11 śniadań,
     1 nocleg na promie Palermo-Neapol (bez wyżywienia, fotele lotnicze),
     transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
     zwiedzanie wg programu,
     opiekę pilota.

Obowiązkowe
    Ubezpieczenie KL, NW: 80 PLN/os.
    11 obiadokolacji – dopłata w autokarze 110 EUR/os. lub przy rezerwacji w złotówkach
    koszty realizacji programu zwiedzania – opłaty za przewodników lokalnych, komunikacji miejskiej, zestawy słuchawkowe,check pointy i inne opłaty obligatoryjne – około 225 EUR/os.
    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLNos.

Opcjonalne
• Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
• rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
• ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
• bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
• wycieczki fakultatywne.

Hotele *** - pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV. Hotele ulokowane są na peryferiach miast.

Transport autokarem trwa około 18 godziny od granicy polskiej. Przyjazd na pierwszy nocleg okolicach godzin popołudniowych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Połączenia antenowe:
Przystanek    Data    Godzina    Dopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A    25.09.2021 r.Sobota    12:00    220 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545    25.09.2021 r.Sobota    23:00    0 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42    25.09.2021 r.Sobota    18:50    100 PLN
Bolków
Stacja paliw ORLEN, ul. Wysokogórska 12,    25.09.2021 r.Sobota    16:30    150 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200    25.09.2021 r.Sobota    19:15    0 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90    25.09.2021 r.Sobota    18:30    100 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59    25.09.2021 r.Sobota    12:55    130 PLN
Bytom
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 30    25.09.2021 r.Sobota    20:45    0 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion    25.09.2021 r.Sobota    11:30    140 PLN
Cieszyn
MOP OGRODZONA przy drodze S52 Południowa 2, 43-426 Ogrodzona    25.09.2021 r.Sobota    23:45    0 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43    25.09.2021 r.Sobota    13:45    100 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota    25.09.2021 r.Sobota    19:45    0 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk    25.09.2021 r.Sobota    09:05    200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP    25.09.2021 r.Sobota    08:10    200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna    25.09.2021 r.Sobota    22:05    0 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15    25.09.2021 r.Sobota    16:15    160 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126    25.09.2021 r.Sobota    14:30    60 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających    25.09.2021 r.Sobota    12:40    150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5    25.09.2021 r.Sobota    15:55    80 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114    25.09.2021 r.Sobota    11:25    160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181    25.09.2021 r.Sobota    13:15    100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a    25.09.2021 r.Sobota    14:45    100 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1    25.09.2021 r.Sobota    22:45    0 PLN
Jelenia Góra
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 4    25.09.2021 r.Sobota    15:55    180 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73    25.09.2021 r.Sobota    18:45    0 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22    25.09.2021 r.Sobota    14:35    120 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55    25.09.2021 r.Sobota    21:15    0 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26    25.09.2021 r.Sobota    17:30    180 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266    25.09.2021 r.Sobota    18:00    160 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120    25.09.2021 r.Sobota    18:45    120 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26    25.09.2021 r.Sobota    16:45    170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F    25.09.2021 r.Sobota    13:30    120 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin    25.09.2021 r.Sobota    10:00    180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska    25.09.2021 r.Sobota    16:25    0 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic    25.09.2021 r.Sobota    20:00    0 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1    25.09.2021 r.Sobota    15:50    80 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44    25.09.2021 r.Sobota    17:30    130 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno    25.09.2021 r.Sobota    16:50    0 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1    25.09.2021 r.Sobota    17:00    130 PLN
Lublin
Stacja paliw BP, ul. Północna 30    25.09.2021 r.Sobota    14:30    230 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25    25.09.2021 r.Sobota    17:55    80 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53    25.09.2021 r.Sobota    17:15    0 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23    25.09.2021 r.Sobota    12:40    160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów    25.09.2021 r.Sobota    14:00    80 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice    25.09.2021 r.Sobota    12:10    160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a    25.09.2021 r.Sobota    17:45    90 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3    25.09.2021 r.Sobota    15:15    160 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300    25.09.2021 r.Sobota    14:30    100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a    25.09.2021 r.Sobota    14:30    80 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A    25.09.2021 r.Sobota    10:50    230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11    25.09.2021 r.Sobota    11:50    210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45    25.09.2021 r.Sobota    20:15    0 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d    25.09.2021 r.Sobota    11:20    200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63    25.09.2021 r.Sobota    13:30    120 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski    25.09.2021 r.Sobota    15:05    110 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93    25.09.2021 r.Sobota    12:45    130 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław    25.09.2021 r.Sobota    18:30    0 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136    25.09.2021 r.Sobota    14:20    120 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39    25.09.2021 r.Sobota    13:30    120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4    25.09.2021 r.Sobota    16:45    130 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2    25.09.2021 r.Sobota    15:30    0 PLN
Pszczyna
Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Bielska 50    25.09.2021 r.Sobota    22:30    0 PLN
Puławy
Dworzec PKP Puławy Miasto, Aleja Partyzantów    25.09.2021 r.Sobota    15:15    180 PLN
Radom
Stacja paliw ORLEN, ul. Kielecka 22/24A    25.09.2021 r.Sobota    16:15    150 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko    25.09.2021 r.Sobota    17:20    0 PLN
Rybnik
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Wodzisławska 180    25.09.2021 r.Sobota    22:00    0 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46    25.09.2021 r.Sobota    17:00    180 PLN
Słupca
Stacja paliw ORLEN ul.Warszawska 66c    25.09.2021 r.Sobota    14:00    100 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32    25.09.2021 r.Sobota    09:00    180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670    25.09.2021 r.Sobota    08:35    200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP    25.09.2021 r.Sobota    10:25    170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin    25.09.2021 r.Sobota    11:20    180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP    25.09.2021 r.Sobota    11:15    150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59    25.09.2021 r.Sobota    15:25    100 PLN
Świdnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Szarych Szeregów 4    25.09.2021 r.Sobota    18:00    100 PLN
Świebodzice
Stacja paliw ORLEN, ul. Świdnicka 60    25.09.2021 r.Sobota    17:40    120 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin    25.09.2021 r.Sobota    13:45    120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk    25.09.2021 r.Sobota    11:55    160 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22    25.09.2021 r.Sobota    18:00    150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B    25.09.2021 r.Sobota    09:55    180 PLN
Tomaszów Mazowiecki
Stacja paliw LOTOS, ul. Ujezdzka 31    25.09.2021 r.Sobota    17:45    80 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia    25.09.2021 r.Sobota    12:15    130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP    25.09.2021 r.Sobota    13:15    120 PLN
Tychy
Stacja paliw ORLEN, ul. Beskidzka 60    25.09.2021 r.Sobota    21:50    0 PLN
Wałbrzych
Stacja paliw ORLEN, ul. 1-go Maja 60    25.09.2021 r.Sobota    17:15    130 PLN
Wałcz
Dworzec PKP    25.09.2021 r.Sobota    12:15    140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)    25.09.2021 r.Sobota    15:00    0 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37    25.09.2021 r.Sobota    19:30    60 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34    25.09.2021 r.Sobota    18:15    160 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35    25.09.2021 r.Sobota    15:45    0 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8    25.09.2021 r.Sobota    11:00    150 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15    25.09.2021 r.Sobota    22:15    0 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa    25.09.2021 r.Sobota    18:45    0 PLN
Września
Stacja paliw ORLEN ul.Wrocławska    25.09.2021 r.Sobota    14:30    60 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30    25.09.2021 r.Sobota    14:00    100 PLN
Zabrze
Stacja paliw BP, ul. Gdańska 20    25.09.2021 r.Sobota    21:45    0 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10    25.09.2021 r.Sobota    13:00    160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31    25.09.2021 r.Sobota    17:15    150 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40    25.09.2021 r.Sobota    14:45    160 PLN
Zwoleń
Stacja paliw EXOL, ul. Wojska Polskiego 164    25.09.2021 r.Sobota    15:45    160 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)    25.09.2021 r.Sobota    13:55    130 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY    25.09.2021 r.Sobota    22:50    0 PLN

Ubezpieczenie:
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
    ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
    ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

Wyżywienie:
W cenie 11 śniadań. Obowiązkowo należy wykupić 11 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 110 euro/os. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze w euro lub przy rezerwacji w złotówkach.

Ważne:
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Pozostałe informacje:
Ważne : Dotyczy oferty na dokwaterowanie – w przypadku braku chętnych na dokwaterowanie (osoba tej same płci) wymagana jest dopłata do pokoju jednoosobowego na 7 dni przed wyjazdem - 500 zł.

(funcl) 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

 

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

  • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
    Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

    Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

     Kuchnia włoska  

    Kuchnia włoskaPielgrzymka do WłochWycieczki do Rzymu

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31571473        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez entro.pl witryny www AbcinfoCMS