» Wycieczki do Włoch 
- Senior Travel Włochy
- Skarby Italii
- Włochy - Roma Tour
- Włochy - Toscana Tour
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Na kraniec włoskiego obcasa
- Włochy - Alpejskie jeziora
- Włochy - Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Karnawał w Wenecji
- Włochy, Francja - Liguria i Lazurowe wybrzeże
- Wycieczka do Włoch z Mediolanem i Cinque Terre
- Rodzina na wakacjach - Włochy z parkami rozrywki
- Wycieczka do Włoch - Padwa, Bolonia, Wenecja
- Magia Toskanii
- Liguria i Lazurowe Wybrzeże
- Przepiękne Włochy Północne
- Wycieczka do Włoch - Rzym
- Wycieczka do Rzymu samolotem - wylot z Krakowa
- Wycieczka do Włoch - Neapol, Capri, Pompeje
- Śladami Ojca Pio
- Włochy - Venezia Tour
- Włochy - Viva Italia
- Rzym 7 dni
- Piękna Liguria Bogata Lombardia
- Panorama Włoch
- Wycieczka do Włoch - Toskania
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
- Szwajcaria i Włochy - Koleje Retyckie i włoski styl
- Północne Włochy i Lazurowe Wybrzeże
- Sylwester w Rzymie
- Jeziora Alpejskie
- Odlotowy Rzym 5 dni z Krakowa
- Odlotowy Mediolan z Katowic i Krakowa
- Odlotowe Bari i bajkowe okolice
- Odlotowy Neapol i Capri
- Skarby Italii z wypoczynkiem w Apulii
- Włochy - Skarby Italii
- Zapach Toskanii
- Włoskie marzenia - Rzym i Toskania
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Pielgrzymki 
- Lotnicza pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka: Włochy Klasyczne
- Pielgrzymka na Sycylię
- Pielgrzymka do Włoch południowych śladami św. Maksymiliana Kolbe
- Pielgrzymka do Rzymu i Toskanii - 2 programy
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. O. Pio z Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia,
- Rzym 5 dni samolotem
- RZYM autokarem i samolotem
- Pielgrzymka Pompejańska do Włoch
- Pielgrzymka do Włoch śladami św. o. Pio i o. Dolindo
» Weekend majowy 2021 

 
 » Wycieczki do Włoch  » Skarby Italii z wypoczynkiem w Apulii

Skarby Italii z wypoczynkiem w ApuliiTermin: 22.09.2021 - 03.10.2021    Cena promocyjna do wyczerpania: 1 463 PLN

POLSKA - FLORENCJA - PIZA - RZYM - WATYKAN - WYPOCZYNEK W CAMPOMARINO (APULIA) - NEAPOL - MONTE CASSINO - ASYŻ - WENECJA

1 dzień - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.

2 dzień - w godzinach popołudniowych przyjazd w okolice Montecattini, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie dwóch silnie ze sobą rywalizujących miast przepięknej Toskanii. Spór między Pizą a Florencją ma związek z przynależnością miast do przeciwnych frakcji politycznych, choć to oczywiście nie jedyny powód wrogości. Pierwsza była gibelińska (stronnictwo cesarskie), a zaś druga gwelficka (stronnictwo papieskie). W XII wieku Florencja stała się centrum ekonomicznym Toskanii. Jej jedynym mankamentem był brak portu, który miała z kolei Piza. Aby korzystać z pizańskiej linii brzegowej Florencja musiała płacić daninę i to właśnie ten czynnik leży u podłoża konfliktu. W stolicy regionu - Florencji zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego), Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. W godzinach popołudniowych udamy się na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę - odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień - po śniadaniu wyjazd do Rzymu, miasta magicznego, wzbudzającego niezatartą tęsknotę, począwszy od niezliczonej ilości zabytków do miejsc związanych z legendami i przesądami. Te najbardziej znane wiążą się z najważniejszymi zabytkami. Wrzucenie pojedynczej monety do Fontanny di Trevi sprawi, że z pewnością jeszcze kiedyś wrócicie w to miejsce. Wrzucenie 2 monet gwarantuje romans z jakimś przystojnym Włochem czy Włoszką. Kto wrzuci 3 monety może spodziewać się szybkiego zakochania i ślubu. Po ślubie niepewnym wierności swoich kobiet panom z pomocą przyjdą Usta Prawdy. Jeśli kobieta, która zdradziła swojego męża włoży rękę do otworu imitującego usta, ręka zostanie odcięta przez boga jako kara za niewierność.
Zwiedzanie Rzymu realizowane będzie metrem (autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach). W stolicy Włoch zobaczymy m.in.: Watykan - możliwość odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów - dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza - jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum - centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień - po śniadaniu udamy się na wzgórze Monte Cassino - miejsce najbardziej zaciętej bitwy II wojny światowej, zwanej często bitwą o Rzym, gdzie bohatersko walczyli żołnierze polskiego II Korpusu. Odwiedzimy cmentarz wojskowy żołnierzy polskich, grób gen. Andersa oraz Opactwo Benedyktyńskie z 529 roku, które wznosi się na szczycie wzgórza. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu na wybrzeżu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień - 8 dzień - Wypoczynek w hotelu cztero-gwiazdkowym w jednej z malowniczej miejscowości nad Morzem Jońskim, w trakcie których istnieje możliwość skorzystania z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych. Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu.

9 dzień – po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Neapolu. Miłośnicy makaronu, kawy i Alfa Romeo upodobali sobie okolice Wezuwiusza i zbudowali tam trzecie co do wielkości miasto Włoch. Trudno powiedzieć co ich do tego skłoniło - być może lubią ryzyko, a może po prostu ziemia była tam wyjątkowo tania. Podczas spaceru po "stolicy południa Włoch" zobaczymy: dzielnicę Santa Lucia, Plac Municipio z Palazzo Reale, Castel Nuovo, Galerię Umberto I i Castel dell'Ovo. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

10 dzień - po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Asyżu – miasta Świętego Franciszka i Świętej Klary. Bazylika św. Franciszka pochodzi z XIII w. Została zbudowana na Wzgórzu Piekielnym i w całości została poświęcona św. Franciszkowi. Zobaczymy również Bazylikę św. Klary - gotycki kościół, który powstał na miejscu kościoła św. Jerzego i Katedry św. Rufina (kościoła romańskiego z XII w). Na zakończenie dnia zobaczymy: Bazylikę Santa Maria degli Agneli zbudowaną w pobliżu Asyżu na polecenie Papieża Piusa V oraz kościół św. Damiana, gdzie znajduje się kopia cudownej ikony Krzyża z San Damiano. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg w okolicach Wenecji.

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do miasta położonego na ponad 100 wyspach, posiadającego 170 kanałów liczących łącznie 100 kilometrów, oraz ponad 400 mostów, mostków i kładek. Miasta, które odkryło dla nas kawę, wydało Marco Polo i Antonio Vivaldiego, gdzie swoich podbojów dokonywał Giacomo Casanova. Zwiedzanie Wenecji rozpoczniemy od rejsu vaporetto (tramwaj/taksówka wodna). Słynnymi kanałami weneckimi dostaniemy się na plac św. Marka, skąd rozpoczniemy spacer wzdłuż Kanału le Grande obok Pałacu Dożów przez Most Westchnień i Most Rialto. Na zakończenie dnia udamy się w podróż powrotną do Polski.

12 dzień - przekroczenie granicy Polski w godzinach porannych.

W cenie
      Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
      5 noclegów w hotelach *** podczas zwiedzania,
      4 noclegi w hotelu **** nad morzem Jońskim,
      9 śniadań,
      zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Florencji,  Pizy, Rzymu i Watykanu,  Neapolu, Monte Cassino, Asyżu, Wenecji,
      transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
      opieka pilota i przewodników.

Obowiązkowe
    Ubezpieczenie KL,NW : 70 PLN/os.,
    dopłata do wyżywienia HB : 90 EUR/os. (płatne w autokarze u pilota) lub 432 PLN/os. przy rezerwacji w Polsce,
    koszty realizacji programu m.in: zestawy słuchawkowe, opłaty klimatyczne, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy około 110 EUR/os.,(kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),
    Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne
• Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
• rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
• ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
• bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
• wycieczki fakultatywne.

UWAGA! Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas zakładania rezerwacji i opłacenia ich w złotówkach. Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce, płacisz mniej.
W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach *** : 1 nocleg w okolicach Montecatini Terme lub okolicy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Asyżu, 1 nocleg w okolicach Wenecji. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.
W trakcie wypoczynku 4 noclegi w hotelu **** Hotel położony w uroczej miejscowości w regionie Apulia nad Morzem Jońskim.
Przytulne i nowocześnie urządzone pokoje wyposażone są w TV, centralnie sterowaną klimatyzację z indywidualną regulacją, minibar, sejf oraz WiFi (dodatkowo płatne) a łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów.
Hotelowa restauracja serwuje obfite śniadania i obiadokolacje głównie kuchni włoskiej

Transport autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Włoch w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.

Połączenia antenowe:
Przystanek    Data    Godzina    Dopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A       220 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545        0 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42      100 PLN
Bolków
Stacja paliw ORLEN, ul. Wysokogórska 12,        150 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200       0 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90      0 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59        130 PLN
Bytom
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 30       0 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion        140 PLN
Cieszyn
MOP OGRODZONA przy drodze S52 Południowa 2, 43-426 Ogrodzona        0 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43        100 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota       0 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk        200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP        200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna        0 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15       160 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126        60 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających     150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5        80 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114        160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181       100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a       100 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1      0 PLN
Jelenia Góra
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 4      180 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73        130 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22      120 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55        0 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26       180 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266        160 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120        120 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26        170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F        120 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin        180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska    23.09.2020 r.Środa    16:25    0 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic        0 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1       80 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44        130 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno        0 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1       130 PLN
Lublin
Stacja paliw BP, ul. Północna 30     230 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25       80 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53        0 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23     160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów        80 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice      160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a        90 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3   160 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300       100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a        80 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A        230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11       210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45          0 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d        200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63        120 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski      110 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93    130 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław       0 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136        120 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39       120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4        130 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2     0 PLN
Pszczyna
Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Bielska 50       0 PLN
Puławy
Dworzec PKP Puławy Miasto, Aleja Partyzantów       180 PLN
Radom
Stacja paliw ORLEN, ul. Kielecka 22/24A       150 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko      0 PLN
Rybnik
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Wodzisławska 180       0 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46       180 PLN
Słupca
Stacja paliw ORLEN ul.Warszawska 66c       100 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32       180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670       200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP        170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin       180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP       150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59        100 PLN
Świdnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Szarych Szeregów 4      100 PLN
Świebodzice
Stacja paliw ORLEN, ul. Świdnicka 60        120 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin      120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk        160 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22      150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B      180 PLN
Tomaszów Mazowiecki
Stacja paliw LOTOS, ul. Ujezdzka 31     80 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia    130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP       120 PLN
Tychy
Stacja paliw ORLEN, ul. Beskidzka 60      0 PLN
Wałbrzych
Stacja paliw ORLEN, ul. 1-go Maja 60        130 PLN
Wałcz
Dworzec PKP    23.09.2020 r.Środa    12:15    140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)      0 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37       60 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34        160 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35       0 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8        150 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15     0 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa       0 PLN
Września
Stacja paliw ORLEN ul.Wrocławska       60 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30      100 PLN
Zabrze
Stacja paliw BP, ul. Gdańska 20       0 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10      160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31        150 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40    160 PLN
Zwoleń
Stacja paliw EXOL, ul. Wojska Polskiego 164        160 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)        130 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY       0 PLN

Ubezpieczenie:
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
    ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
    ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

Wyżywienie:
W cenie 9 śniadań - w trakcie zwiedzania 5 śniadań kontynentalnych serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 9 obiadokolacji w cenie 90 EUR/os. W trakcie zwiedzania 5 Obiadokolacjie serwowanych, dwudaniowych. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Serwis w Hotelu **** (2 x dziennie):
    śniadania(włoskie - słodkie) wzmocnione o  ser i  wędlinę w formie bufetu,
    obiadokolacja: 1 danie: pasta lub ryż lub zupa lub pizza, 2 danie: mięsne lub rybne, przystawka deser lub owoce.
Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w PLN.

Ważne:
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.
Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Pozostałe informacje:
Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki.
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.
Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. W podanej kwocie nie uwzględniono, między innymi biletów wstępu do Koloseum w Rzymie - bilet 15 euro. Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.Kwota w zależności od takich czynników jak liczba osób oraz ceny wjazdówek do miast może zmniejszyć się lub wzrosnąć średnio o 10%.

 

(funcl) 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

 

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

  • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
    Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

    Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

     Kuchnia włoska  

    Kuchnia włoskaPielgrzymka do WłochWycieczki do Rzymu

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 31783379        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez entro.pl witryny www AbcinfoCMS