» Sylwester 2017/2018 
- Sylwester w Rzymie - 4 dni
- Sylwester w Rzymie - 8 dni
» Boże Narodzenie w Rzymie 
- Boże Narodzenie w Rzymie - 4 dni
- Boże narodzenie w Rzymie - 8 dni
» Zima we Włoszech 
- Zimowa Magia Rzymu - 4 dni
- Zimowa Magia Rzymu - 5 dni
» Wycieczki do Włoch 
- Donatello - wycieczka objazdowa
- Skarby Italii
- Przepiękne Włochy Północne
- Północne Włochy i francuskie Lazurowe Wybrzeże
- Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Viva Italia
- Romantyczna Italia
- Włoskie ABC
- Pod słońcem Toskanii
- Włochy - Bernini
- Odlotowy Rzym z wypoczynkiem
- Wycieczka Klasyczne Włochy
- Italia alla carta
- Włochy - Giotto
- Tycjan - wspaniałe zakątki Italii
- WYCIECZKA DO WŁOCH PÓŁNOCNYCH Z MEDIOLANEM
- Piękna Liguria - Bogata Lombardia
- Północne Włochy Południowa Francja
- Panorama Włoch
- Rzym 7 dni
- Odlotowy Neapol i Capri
- Sycylia i perły południowych Włoch
- Korsyka i Sardynia
- Zapach Toskanii
- Włochy - Skarby Italii
- Włochy północne
- Odlotowa Wenecja
- Odlotowa Apulia z wypoczynkiem
- Włoskie Sanktuaria
- Odlotowy Mediolan
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Perełki północnych Włoch
- Wycieczka do Rzymu
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Włochy dla seniora 
- Lazurowa przygoda - Włochy, Francja
- Senior Travel Włochy
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
» Pielgrzymki 
- Pielgrzymka lotnicza do Rzymu
- Pielgrzymka małżeństw do Ojca Pio
- Pielgrzymka do Rzymu, Włoch Środkowych i Północnych - samolotem
- Pielgrzymka do Włoch z wylotem z Wrocławia,Krakowa,Warszawy
- Pielgrzymka do Ojca Pio w 49 Rocznicę Śmierci
- Pielgrzymki do Włoch - autokarem
» Weekendy 
- Weekend w Florencji
- Weekend w Mediolanie
- Magia Rzymu
» Obozy i kolonie letnie  
- Włochy- Obóz studencki w Rimini
» Wypoczynek i zwiedzanie 
- Zwiedzanie Włoch + wypoczynek nad Adriatykiem
- Zwiedzanie Włoch + wypoczynek nad Morzem Tyrreńskim
- Odlotowa Sycylia z wypoczynkiem
- Wczasy we Włoszech Rimini
- Zwiedzanie Włoch + wypoczynek w Kalabrii
- Zwiedzanie Apulli + wypoczynek nad Morzem Adriatyckim

 
 » Pielgrzymki  » Pielgrzymka małżeństw do Ojca Pio

Pielgrzymka do Włoch z odnowieniem ślubów małżeńskich u Ojca Pio

Nowy wyjątkowy program


Katolickie Biuro Pielgrzymkowe Pielgrzymek.pl  poszerzyło ofertę pielgrzymkową o nowy wyjątkowy program.
Już teraz pielgrzymi mają możliwość rezerwacji pielgrzymki do Ojca Pio z San Giovanni Rotondo i grobu św. Jana Pawła II.


Termin: 02.10.2017 - 07.10.2017     termin potwierdzony!
Cena: 1 990,00 PLN

Wylot: Warszawa Modlin, Kraków Balice

Pielgrzymka do Ojca Pio

Nowy wyjątkowy program pielgrzymka małżeństw do Ojca Pio z odnowieniem przysięgi małżeńskiej w Bazylice Matki Bożej Łaskawej w San Giovanni Rotondo.
Małżeństwa podczas pielgrzymki będą miały możliwość uczestnictwa w uroczystej Mszy Świętej  z odnowieniem ślubów małżeńskich w Bazylice Matki Bożej Łaskawej.
Miejscu gdzie był pochowany Ojciec Pio, współczesny mistyk, stygmatyk, wizjoner, tak dziś określamy o. Francesco Forgione z Pietrelciny miejsca Jego narodzin i młodości. Dziś każdy pielgrzym może oddać Mu cześć oraz dać wyraz swojej wiary w San Giovanni Rotondo.

Sens i potrzeba pielgrzymowania

Dlaczego warto to zrobić podczas pielgrzymki do Włoch i dlaczego Ojciec Pio jest tak ważny dla nas katolików? Życie i posługa kapłańska Ojca Pio dla wielu chrześcijan stała się inspiracją do nawrócenia. Obdarzony stygmatami, krwawił z ran na dłoniach i stopach. To nadprzyrodzone zjawisko pozostało z nim do końca życia. Obdarzony był również nadprzyrodzoną wiedzą, umiejętnością czytania w ludzkich myślach. Ojcu Pio przypisuje się również wiele uzdrowień osób niewidomych, sparaliżowanych i chorych na raka.
Podczas pielgrzymki do Włoch warto zwiedzić również ,,Wieczne Miasto”. Rzym romantyczny – place i fontanny: Fontanna di Trevi,  Schody Hiszpańskie, Plac Navona.

Zwiedzane miejsca: Rzym, Watykan, Monte Cassino,  San  Giovanni Rotondo, Monte Saint Angelo.

Program pielgrzymki:

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku-Warszawa-Modlin lub Kraków-Balice,Wieczorny przelot do Rzymu.Transfer do hotelu na nocleg.Uwaga-ze względu na przylot do Rzymu w późnych godzinach wieczornych w tym dniu nie ma obiadokolacji.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Watykanu.Zwiedzanie w Bazyliki Św.Piotra-Msza Święta w Kaplicy św.Sebastiana przy grobie św.Jana Pawła II (o ile to będzie możliwe,w przeciwnym razie Masza Święta odbędzie się w Grotach Watykańskich – np.w Kaplicy Polskiej).Nawiedzenie grobu św.Jana Pawła II (modlitwa prywatna).Zwiedzanie Rzymu starożytnego: Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz) Plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny (Grobem Nieznanego Żołnierza).Następnie spacer po Ojczyzny następnie spacer po najpiękniejszych Placach Wiecznego Miasta:Piazza di Spagana ze słynnymi schodami hiszpańskimi znanymi z pokazów mody oraz mały plac z monumentalną fontanną di Trevi uwiecznioną w filmie Feliniego La doce Vita.Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3
Udział w Audiencji Generalnej na Placu św.Piotra z Ojcem Świętym Franciszkiem (o ile Papież będzie obecny w Rzymie).Następnie przejazd na Monte Cassino.Msza Polowa na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego,złożenie kwiatów na grobie generała Władysława Andersa oraz  wizyta w Opactwie Benedyktynów.W godzinach wieczornych przyjazd do San Giovanni Rotondo.Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu uroczysta Msza Święta,połączona z Obrzędem Odnowienia Ślubowania Małżeńskiego w Bazylice Matki Bożej Łaskawej – miejscu gdzie był pochowany św.Ojciec Pio.Po Jubileuszu Małżeństwa i indywidualnej modlitwie zwiedzanie miejsc związanych z życiem i posługą św.Ojca Pio-Stary Kościół,Krypty.Przejazd na Monte Sant Angelo. Nawiedzenie Sanktuarium Michała Archanioła.Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Lanciano. Nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego miejsca gdzie w VIII wieku dokonał się Cud Eucharystyczny. To tu podczas sprawowania Mszy Św. Po dokonanej konsekracji, hostia stała się ciałem a wino przemieniło się w żywą Krew krzepnąc w pięć nierównych co do kształtu i wielkości grudek. Następnie przejazd do Manoppelo ( Sanktuarium Świętego Oblicza) gdzie od XVI wieku przechowywane jest Volto Santo-cudowne oblicze Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego odbite na chuście św. Weroniki. Następnie przejazd na nocleg i obiadokolację w okolicach Rzymu.

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Bazyliki św. Jana na Lateranie, Papieskiej arcybazyliki Najświętszego Zbawiciela św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, Matki i Głowy Wszystkich Kościołów Miasta i Świata a także Kaplicy San Lorenzo, w której mieszczą się Święte Schody pochodzące z pałacu Poncjusza Piłata po których wchodził Jezus Chrystus. Po zwiedzaniu powrót do hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.


 
Cena zawiera
:
- przelot na trasie Warszawa Modlin/Kraków - Rzym - Warszawa Modlin/Kraków  z bagażem podręcznym-10 kg- opłaty lotniskowe
- 5 noclegów w hotelach *** 
- 5 śniadania wzmocnionych kontynentalnych  + 4 gorące obiadokolacje  
- transport autokarem/busem  klasy LUX ( w zależności od ilości uczestników)
- ubezpieczenie od NNW i KL  i bagażu
- podatek VAT,
- opiekę licencjonowanego pilota, i opieka duchowa księdza z codzienną Mszą Świętą

Cena nie zawiera:
- napojów do obiadokolacji,
- dopłaty do pokoju jednoosobowego 400 PLN
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, systemu nagłaśniającego dla grupy, podatku miejskiego ( 4/6 Euro/noc )
Razem ok. 95 Euro płatne u pilota

Uwagi:
W pierwszym dniu przylot do Rzymu nastąpi w późnych godzinach wieczornych, przejazdy po Rzymie w odbywają się komunikacją miejską, kolejność zwiedzania może ulec zmianie, spotkanie z pilotem nastąpi w porcie wylotu lub po przylocie do Rzymu, dopłata do pokoju jednoosobowego 400 PLN, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Istnieje możliwość (dla chętnych) wykupienia dodatkowego bagażu rejestrowanego 15 kg po uprzednim zgłoszeniu powyższego faktu najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem wylotu (cena ok. 240 PLN).

Ubezpieczenie:
Podczas imprezy turystycznej wszyscy uczestnicy są objęci ubezpieczeniem jakie zapewnia im Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna z siedzibą w Warszawie.

Bagaż:
W cenie podstawowej  wliczony jest bagaż podręczny RYANAIR o wymiarach 55x40x20, waga 10 kg, WIZZAIR bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25 cm, waga nie określona.

Pielgrzymka małżeństw do Ojca Pio to idealny pomysł na prezent dla twoich rodziców. Zapraszamy do zakupu bonu pielgrzymkowego*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Powyższa pielgrzymka również na zamówienie grupowe.
Zapraszamy parafie, zakłady pracy, stowarzyszenia  i inne grupy zorganizowane do wspólnej organizacji pielgrzymki.
Możliwość zorganizowania pielgrzymki w wersji autokarowej, z wyjazdem z uzgodnionego miejsca lub wersji lotniczej z dowolnego lotniska.
Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.


Pielgrzymka do Włoch z Odnowieniem Ślubowania Małżeńskiego

(mondo)


 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

 • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
  Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

  Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

   Kuchnia włoska  

  Kuchnia włoska


 • Pielgrzymka do Włoch  Wycieczki do Rzymu

  ..zobacz więcej     licznik odwiedzin - 3265978        Italiada - Wycieczki do Włoch, Toskania, Sardynia, Sycylia, sylwester, zielone szkoły, weekend w Rzymie, pielgrzymki do Włoch, wycieczki do Rzymu, Watykanu i Florencji - tanie wczasy we Włoszech | mapa strony | © 2011 - 2012
  Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS