» Sylwester 2017/2018 
- Sylwester w Rzymie - 4 dni
- Sylwester w Rzymie - 8 dni
» Boże Narodzenie w Rzymie 
- Boże Narodzenie w Rzymie - 4 dni
- Boże narodzenie w Rzymie - 8 dni
» Zima we Włoszech 
- Zimowa Magia Rzymu - 4 dni
- Zimowa Magia Rzymu - 5 dni
» Wycieczki do Włoch 
- Donatello - wycieczka objazdowa
- Skarby Italii
- Przepiękne Włochy Północne
- Północne Włochy i francuskie Lazurowe Wybrzeże
- Capri Tour
- Włochy - Giro di Italia
- Viva Italia
- Romantyczna Italia
- Włoskie ABC
- Pod słońcem Toskanii
- Włochy - Bernini
- Odlotowy Rzym z wypoczynkiem
- Wycieczka Klasyczne Włochy
- Italia alla carta
- Włochy - Giotto
- Tycjan - wspaniałe zakątki Italii
- WYCIECZKA DO WŁOCH PÓŁNOCNYCH Z MEDIOLANEM
- Piękna Liguria - Bogata Lombardia
- Północne Włochy Południowa Francja
- Panorama Włoch
- Rzym 7 dni
- Odlotowy Neapol i Capri
- Sycylia i perły południowych Włoch
- Korsyka i Sardynia
- Zapach Toskanii
- Włochy - Skarby Italii
- Włochy północne
- Odlotowa Wenecja
- Odlotowa Apulia z wypoczynkiem
- Włoskie Sanktuaria
- Odlotowy Mediolan
- Włochy - Toskania i Cinque Terre
- Włochy - Perełki północnych Włoch
- Wycieczka do Rzymu
- Wycieczka do Włoch - Wenecja ,Asyż, Rzym
» Włochy dla seniora 
- Lazurowa przygoda - Włochy, Francja
- Senior Travel Włochy
- Mezzogiorno: Sycylia i Włochy Południowe
» Pielgrzymki 
- Pielgrzymka lotnicza do Rzymu
- Pielgrzymka małżeństw do Ojca Pio
- Pielgrzymka do Rzymu, Włoch Środkowych i Północnych - samolotem
- Pielgrzymka do Włoch z wylotem z Wrocławia,Krakowa,Warszawy
- Pielgrzymka do Ojca Pio w 49 Rocznicę Śmierci
- Pielgrzymki do Włoch - autokarem
» Weekendy 
- Weekend w Florencji
- Weekend w Mediolanie
- Magia Rzymu
» Obozy i kolonie letnie  
- Włochy- Obóz studencki w Rimini
» Wypoczynek i zwiedzanie 
- Zwiedzanie Włoch + wypoczynek nad Adriatykiem
- Zwiedzanie Włoch + wypoczynek nad Morzem Tyrreńskim
- Odlotowa Sycylia z wypoczynkiem
- Wczasy we Włoszech Rimini
- Zwiedzanie Włoch + wypoczynek w Kalabrii
- Zwiedzanie Apulli + wypoczynek nad Morzem Adriatyckim

 
 » Pielgrzymki  » Pielgrzymka do Ojca Pio w 49 Rocznicę Śmierci


Pielgrzymka do Ojca Pio w 49 Rocznicę Śmierci z nocnym czuwaniemTermin: 18.09.2017 - 25.09.2017 z wylotem z Modlina i Krakowa
Cena: 2 390, 00 PLN
Program pielgrzymki:

Dzień 1    
Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa Modlin lub Kraków-Balice.Przelot do Rzymu.Transfer,zakwaterowanie w hotelu i nocleg (ze względu na późny przylot do Rzymu w tym dniu nie ma obiadokolacji).

Dzień 2    
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd autokarem do miasta Monte Cassino. Zwiedzanie Historiale di Cassino -multimedialnego muzeum poświęconego historii bitwy pod Monte Cassino.Następnie wjazd autokarem na wzgórze Monte Cassino miejsce heroicznych walk wojsk polskich w czasie II wojny światowej o przełamanie Linii Gustawa.Wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu Polskiego,zapalenie znicza i złożenie kwiatów na grobie gen. Władysława Andersa.Msza Polowa na cmentarzu którą odprawi opiekun duchowy a także zwiedzanie opactwa św.Benedykta na wzgórzu Monte Cassino.W godzinach popołudniowych przejazd autostradą Del Sol do Pompejów by z przewodnikiem udać się na zwiedzanie wykopalisk antycznego miasta położonego w regionie dzisiejszej Kampanii zniszczonego w czasach cesarstwa rzymskiego przez erupcję wulkanu (Wezuwiusza).To właśnie w tym mieście popiół wulkaniczny utrwalił budowle,przedmioty oraz niektóre ciała ludzi i zwierząt,co umożliwia nam obejrzenie wyglądu starożytnego rzymskiego miasta średej wielkości.W godzinach wieczornych przejazd do sanktuarium papieskiego Matki Bożej Różańcowej w Pompei słynącego z łask i cudów doznawanych za przyczyną Maryi z Pompei do której co roku przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata szukając,wsparcia,pociechy,ratunku a czasem cudu. Następnie przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd autokarem do Neapolu stolicy regionu Kampania.Zwiedzanie miasta rozpoczyna się wizytą w Katedrze św. Januarego,której początki sięgają XIII w. Katedra słynie z cudu przemiany krwi patrona miasta w postaci skrzepłej w płynną oraz XVII wiecznej Kaplicy i renesansowej krypty z urną szczątków świętego.Następnie spacer uliczkami starówki wpisanej na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO (dzielnica szopkarzy neapolitańskich z Kościołem Santa Chiara a także panoramiczny objazd miasta z zapierającymi dech w piersiach widokami na Zatokę Neapolitańską w tym wulkan Wezuwiusz, wyspę Capri i Półwysep Sorrento.W godzinach popołudniowych przejazd do San Giovanni Rotondo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium w San Giovanni Rotondo,miejsca szczególnej posługi Francesco Forgione (Ojca Pio) a także miejsca szczególnego kultu świętego zakonnika do którego przybywają nieliczone rzesze pątników by dziękować za łaski jakie za jego przyczyną otrzymali lub chcą otrzymać oraz prosić o jego wstawiennictwo u Boga.Indywidualna modlitwa przy grobie świętego oraz zwiedzanie miejsc związanych z życiem i posługą św.Ojca Pio w tym miedzy innymi Stary Kościół i Krypty. Czas wolny. Wieczorem droga krzyżowa na wzgórzach okalających Sanktuarium następnie powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5    
Po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem Domu Ulgi w Cierpieniu czyli największego dzieła jakie po sobie pozostawił Ojciec Pio czyli szpitala,który imponuje wielkością, organizacją,wyspecjalizowanym personelem medycznym a także najdroższym i najnowocześniejszym sprzętem medycznym.Pomimo tego,iż szpital został oddany pod jurysdykcję Stolicy Apostolskiej działa w ramach państwowej służby sanitarnej i posiada status generalnego szpitala regionu i uchodzi za jeden z najbardziej prestiżowych szpitali we Włoszech.Msza Święta.Po Mszy Św. przejazd autokarem do Sanktuarium Monte Sant Angelo najsławniejszej na całej ziemi krypty św. Michała Archanioła, w której objawił się on ludziom.Następnie powrót do San Giovanni Rotondo na obiadokolację. Czas wolny. Wieczorem dla chętnych przejście do Sanktuarium na uroczyste wspomnienie Świętego Ojca Pio w kolejną rocznicę jego śmierci na którą to uroczystość przybywają pielgrzymi z różnych zakątków świata. Po zakończeniu rocznicowych obchodów śmierci Ojca Pio powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Lanciano na zwiedzanie świątyni franciszkańskiej gdzie od ponad XII wieków przechowywane są dowody jednego z pierwszych i największych cudów eucharystycznych Kościoła katolickiego.Następnie przejazd do Manopello górskiej miejscowości w której od XVI wieku przechowywane jest Volto Santo cudowne Oblicze Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego odbite na chuście. Święty Ojciec Pio,który nigdy nie widział obrazu nazwał Volto Santo z Manopello największym cudem jaki mamy my chrześcijanie.Msza Święta.Po Mszy Świętej czas wolny na indywidualną modlitwę a następnie przejazd do hotelu w Rzymie zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7    
Po śniadaniu przejazd do Watykanu na zwiedzanie z przewodnikiem Bazyliki Św. Piotra ze słynną Pietą Michała Anioła. Msza Święta w Kaplicy św. Sebastiana przy grobie św. Jana Pawła II (o ile to będzie możliwe, w przeciwnym razie Msza Święta odbędzie się w Grotach Watykańskich lub w Kaplicy Polskiej).Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II a następnie zwiedzanie Placu Św.Piotra z niezwykłą kolumnadą Berniniego,Spiżową Bramą oraz słynnym oknem Pałacu Papieskiego.W godzinach popołudniowych grupa uda się na zwiedzanie Rzymu starożytnego- Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz) Plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny(Grobem Nieznanego Żołnierza),Kapitol (legendarne wzgórze Wiecznego Miasta),spacer po najpiękniejszych placach Wiecznego Miasta, Piazza Navona z fontanną Quatro Fiumi,Piazza Rotonda z Panteonem-antyczną świątynią wszystkich bogów,Piazza di Spagna ze słynnymi schodami hiszpańskimi znanymi z pokazów mody oraz mały plac z monumentalną fontanną di Trevi uwiecznioną w filmie Feliniego La doce Vita. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8    
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Cena zawiera:    
- przelot na trasie Warszawa Modlin-Rzym-Warszawa Modlin, lub Kraków Balice-Rzym-Kraków Balice,
- opłaty lotniskowe,
- podatek VAT,
- 7 noclegów w hotelach ***,
- 7 śniadań wzmocnionych, plus 6 gorących obiadokolacji,
- transport autokarem klasy LUX,
- ubezpieczenie od NNW, KL i bagażu Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna,
- odatek VAT,
- opiekę licencjonowanego pilota i opiekę duchową księdza,
 -codzienną Mszę Świętą w czasie trwania pielgrzymki.

Cena nie zawiera:    
- opłat za napoje do obiadokolacji,
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
- przewodników lokalnych,
- podatku miejskiego w Rzymie (4/6 Euro za noc),
- transferów lotnisko- hotel-lotnisko,
- dopłaty do pokoju jednoosobowego (500 PLN),
- opłat za system nagłaśniającego dla grupy tour guide,
- biletów komunikacji miejskiej w Rzymie Razem 100 Euro płatne u pilota na miejscu.


Uwagi:   

W pierwszym dniu przylot do Rzymu nastąpi w późnych godzinach wieczornych w związku z powyższym w tym dniu nie ma obiadokolacji, w ósmym dniu pielgrzymki uczestnicy obiadokolację spożywają we własnym zakresie,przejazdy po Rzymie odbywają się komunikacją miejską,kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od terminu i godzin przelotu,spotkanie z pilotem nastąpi w porcie wylotu lub po przylocie do Rzymu, dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 500 PLN, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne.

Istnieje możliwość (dla chętnych) wykupienia dodatkowego bagażu rejestrowanego 15 kg u agenta lub organizatora po uprzednim zgłoszeniu powyższego faktu najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem wylotu ( za dodatkową opłatą -cena ok. 240 PLN).


Ubezpieczenie    

Podczas imprezy turystycznej wszyscy uczestnicy są objęci ubezpieczeniem jakie zapewnia im Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna z siedzibą w Warszawie.
(mondo) 

Wycieczki objazdowe do Wło..


Wakacje w Rimini


Wycieczki objazdowe do Włoch samolotem i autokarowe. Wycieczki zagraniczne typu wczasy i zwiedzanie.
Nasi konsultanci pomogą Ci  wybrać kierunek twojej wyprawy i sprawdzą najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Popularne wycieczki  

Na portalu znajdziesz wszystko co warto zobaczyć. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Interesujące programy zwiedzania. Co dzień możesz być w innym miejscu. Już dziś możesz  zaplanować swoje wakacje 2015!

 Wycieczki do Rzymu  

Wycieczka lotnicza do Watykanu Wycieczki autokarem  

 • Wycieczki autokarem do Włoch i wielu innych państw w Europie. Podczas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca na mapie Europy.
  Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna.

  Oaza Travel 
oferuje tanie 
wycieczki zagraniczne - autokarowe do Litwy, Ukrainy, Węgier, Austrii. 
Polecamy wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Portugalii, wczasy autokarem
 Bułgaria, Chorwacja oraz zwiedzanie Francji, Włoch, Rosji, Rumunii

   Kuchnia włoska  

  Kuchnia włoska


 • Pielgrzymka do Włoch  Wycieczki do Rzymu

  ..zobacz więcej     licznik odwiedzin - 3265948        Italiada - Wycieczki do Włoch, Toskania, Sardynia, Sycylia, sylwester, zielone szkoły, weekend w Rzymie, pielgrzymki do Włoch, wycieczki do Rzymu, Watykanu i Florencji - tanie wczasy we Włoszech | mapa strony | © 2011 - 2012
  Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS